На Тернопільщині рекетири вимагали кошти від перевізників до Італії, у разі відмови — погрожували спалити авто

На Тернопільщині рекетири вимагали кошти від перевізників до Італії, у разі відмови — погрожували спалити авто

На Тернопільщині судитимуть 3 осіб, які впровдовж двох років незаконно збирали гроші з перевізників.

Злочинне угруповання організоване львів’янином спільно з двома місцевими мешканцями у 2018 році. Упродовж двох років зловмисники регулярно вимагали від 25 до 75 євро за кожен рейс у громадян, що здійснюють міжнародні пасажирські перевезення до Італії. У разі несплати коштів, зловмисники погрожували власникам мікроавтобусів спалити транспорт, який вони використовують для закордонних поїздок.

Обвинувачені впродовж 2018-2020 років шляхом вимагання із погрозами насильства та знищення майна шести потерпілих, які здійснювали вантажно-пасажирські перевезення в Італію, незаконно заволоділи їх коштами на суму понад 320 тис грн.

Через відмову одного з перевізників платити «побори», рекетири нарахували йому 5000 євро «боргу». Потерпілий поскаржився правоохоронцям. Вимагачів затримали під час одержання коштів на одній із заправних станцій поблизу м. Тернополя у жовтні 2020 року, повідомили в пресслужбі Тернопільської прокуратури.

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області надійшли матеріали кримінального провадження за ч.4 ст.189 КК України (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою із погрозою насильства над потерпілими).

Санкція ч.4 ст.189 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна, зазначили в пресслужбі суду.

Читайте також: Силою заштовхали в багажник: затримали групу осіб, які катували чоловіка та вимагали 800 тисяч доларів (ВІДЕО)
 

Довелось викликати підмогу: у Тернополі затримали хулігана, який пістолетом погрожував поліцейським
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Maksym Popovych
    Суд Лінча.
  • Яблонський Петро
    Цікаво чому їм ніхто не дав добрячої #езди!? Як можна бути таким лохом!? І на всяк випадок є ще така структура як поліція.
  • Mykola Nakladyuk
    По всій строгості закону.А не вийде....
    То суд лінча.
  • Maria Yasinska
    Відірвати голови щоб не бачили і не рухали нікого
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:20 Тернопіль ще спав, коли ворог вдарив... страшний для нашого міста день показуємо у 10 фото photo_camera 21:50 26 людей зникли безвісти після атаки. Їх шукатимуть усю ніч photo_camera 20:54 «Він був душею коледжу…» Внаслідок російської атаки загинув 17-річний студент Руслан Бобик 20:30 Важлива інформація для постраждалих: де відновити посвідчення водія, техпаспорт та ID-документи? Від читача 14:59 У Тернополі відбулося чергове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 20:10 Вбивства росіянами людей у Тернополі Україна винесе на засіданні Ради безпеки ООН 19:45 Як працюватимуть школи у Тернополі 20 листопада 19:15 Графік відключення світла в Тернополі та області на 19 і 20 листопада 18:30 Увечері на місці прильотів продовжують розбирати завали 17:30 Є ліжка, їжа і тепло: де знайти ночівлю тернополянам, які постраждали через атаку 17:22 Під час ракетної атаки у Тернополі постраждало тримісячне немовля 17:05 На місці удару знайшли уламки ракети Х-101: з якого міста росіяни могли зробити пуски 16:59 Уламок влучив в автомобіль швидкої, яка забирала людей з місць прильотів у Тернополі 16:53 З верхніх поверхів на Стуса рятувальники дістали потерпілого play_circle_filled photo_camera 16:20 Під завалами залишаються люди: міністр Клименко на місці прильоту в Тернополі play_circle_filled 15:42 19-21 листопада у Тернополі оголосили Днями жалоби за загиблими внаслідок атаки 15:30 Сергій Надал: Тернопіль пережив наймасштабнішу атаку від початку війни. Працюють гарячі лінії для постраждалих (пресслужба Тернопільської міської ради) 15:20 25 загиблих. З них троє — діти: з-під завалів у Тернополі деблоковують тіла людей photo_camera 15:00 Цілі удару досягнуто: росіяни цинічно прокоментували атаку по багатоповерхівках Тернополя 14:48 У селі на Тернопільщині уламки ракети пошкодили будівлі та транспорт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up