Обкрадав два тижні: із будинку тернополянина в Буцневі злодій виніс навіть сімейні фото

Обкрадав два тижні: із будинку тернополянина в Буцневі злодій виніс навіть сімейні фото

Поліцейські вийшли на слід крадія, котрий упродовж двох тижнів обкрадав приватний будинок у селі Буцнів.

Зловмисник, користаючись тим, що власники тривалий час не навідувалися до оселі, виніс звідти майже все, що мало цінність. Навіть сімейні фото господарів прихопив. Це стало одним із суттєвих речових доказів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

До співробітників відділення поліції №1 у місті Тернополі звернувся житель обласного центру із заявою про крадіжку. Злочин стався у його приватному будинку, розташованому у селі Буцнів.

 Зі слів потерпілого, невідомий крадій привласнив понад 20 одиниць побутової техніки та електроінструментів, металеві труби, арматуру, прихопив мангал, тачку, навіть сімейні фото, що стояли в рамках.

Під час огляду місця події поліцейські з’ясували, що крадій встиг погосподарювати не лише в самому будинку, куди проник через вікно, а й шляхом пошкодження замків заліз і до підсобного приміщення.  

— У ході оперативних заходів нам вдалося встановити особу зловмисника, — розповів начальник відділення поліції Сергій Гаврилюк. — Причетним до крадіжки виявися місцевий житель, 1983 року народження. Чоловік раніше проблем із законом не мав.

У лиходія поліцейські вилучили частину речових доказів. Серед іншого – викрадені фотографії. Решту майна йому вдалося збути на ринку невідомим особам.

Зловмисникові інкримінують частину 3 статті 185 ККУ. Вирішується питання про оголошення підозри та обрання міри запобіжного заходу. Триває розслідування. 

Читайте також “Домушники” знають, де люди ховають гроші (інфографіка)
"Ховала гроші з м’ясом у морозилці": де шукають і що виносять"домушники". Які схованки ненадійні?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Обіцяний подарунок з-за кордону обернувся для тернополянки втратою майже 100 тисяч гривень 11:07 Стрілянина у Львові: шо відомо 11:00 24 квітня у Тернополі відбудеться молебень за загиблими Героями 10:30 Податок на нерухомість: скільки доведеться заплатити та хто може його не платити Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 10:05 27 квітня не буде води на кількох вулицях «Східного» 09:21 Голова Нацполіції пояснив, що саме мали зробити патрульні під час теракту в Києві 09:00 Герою назавжди 35: у Козові відкрили меморіальну дошку захиснику Миколі Головенку photo_camera 08:00 Батьки можуть отримати гроші замість «пакунка малюка»: як подати заяву онлайн 22:00 У Польщі хочуть змінити правила виплати українцям 21:00 Тернополянка поспілкувалась з Гаррі Поттером: Деніел Редкліфф розчулив підтримкою України 21:00 Після 4 травня декому автоматично продовжать відстрочки, іншим — потрібно йти у ТЦК 20:00 Вечори знайомств, карти бажань та тематичні вихідні: як кав’ярня у Тернополі об’єднує людей 18:15 У Тернополі затримали чоловіка з предметом, схожим на зброю 18:10 Не тому, що сусід уже посадив: як зрозуміти, коли настав час братися за картоплю для гарного врожаю 17:20 На Тернопільщині у найближчі дні прогнозують заморозки та штормовий вітер 16:47 «Покупець» зателефонував і залишив без грошей: на Тернопільщині жінка втратила майже 28 тисяч гривень 16:10 У парку Нацвідродження з'явиться спортивний комплекс 15:30 Гнатюка не влаштовує вирок суду і він йде в апеляцію. Вбивство випускниці розглянуть у Хмельницькому 15:00 У Тернополі провели обшуки в магазині мережі U420: виявили наркотики, замасковані під солодощі і напої photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up