Спіймали кременчанина, який зберігав в підвалі наркотики

Спіймали кременчанина, який зберігав в підвалі наркотики

Близько 90 грам марихуани вилучили правоохоронці у місцевого жителя.

- Оперативники Кременецького відділу поліції отримали інформацію про те, що кременчанин зберігає у своєму помешканні наркотичну сировину, - повідомив начальник слідчого відділу Максим Щур. 

Відповідно до ухвали суду правоохоронці провели санкціоновані обшуки у приватному будинку підозрюваного.

В підвалі працівники поліції знайшли кілька пакетиків з подрібненою речовиною зеленого кольору, схожою на марихуану. Кожен пакуночок був підписаний. Надпис інформував про те, яка частина рослини знаходиться всередині (листки, верхівки, нижні паростки).

Відео дня

Максим Щур каже, що кременчанин зізнався в тому, що сировина належить йому. Він їх тримав для власного використання. Раніше чоловік в поле зору правоохоронців не потрапляв. Після проведеної медичної експертизи з’ясувалося, що у крові жителя Кременця є залишки амфетаміну та марихуани.

Йому інкримінують частину 1 статті 309 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Триває слідство.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Шось на чай "Принцеса КАНДІ" похожий.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Топ-10 місць Тернопільщини з неймовірними краєвидами, куди можна поїхати на вихідні чи просто зробити фото 21:00 Хто з тернополян отримав стипендії від Президента України 20:00 Наводить гармату, мріє про дім: історія навідника артбригади 19:00 Працюючий Зарубинський спиртзавод виставили на продаж. Стартова ціна 162 мільйони Від читача 16:03 Тернопільський обласний центр зайнятості долучився до обговорення безпечного та інклюзивного робочого середовища 18:40 На Торговиці дерево впало на припарковані автомобілі photo_camera 18:00 Грози та шквали прогнозують на Тернопільщині: штормове попередження 17:03 У Тернополі можуть облаштувати новий підземний перехід: що відомо? 16:30 15 тисяч за «порозуміння»: на Тернопільщині чоловік запропонував хабар, щоб уникнути штрафу 15:50 У парку Сопільче встановлюють нові гойдалки photo_camera 15:15 Як покарали водія який без документів на несправному мотоциклі збив жінку з дитиною на руках 14:40 На Тернопільщині податківці викрили АЗС без ліцензії: штраф – 365 тисяч гривень 14:03 Біля Копичинців сталась смертельна аварія 13:20 Тариф на газ в Україні з першого травня: скільки коштуватиме кубометр 12:45 Загинув за два дні до 30-річчя, так і не зустрівши свого сина: вшануйте пам'ять Героя Олександра Катинського 12:35 СТО Тернополя: ТОП автосервісів, які обирають досвідчені водії (партнерський проєкт) 12:20 Тернопільський національний педагогічний університет відзначив 85-річчя з дня заснування photo_camera 11:40 Коли буде вирок? Понад три години тривав виступ захисника Михайла Головка у судових дебатах 11:10 П'ять років у в'язниці отримав водій таксі за домагання до неповнолітньої пасажирки 10:55 У тернополянки вкрали 14 тисяч гривень, коли вона намагалась продати фотоапарат
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up