Пенсіонерка повірила у грошову реформу та втратила 100 тисяч гривень і 1000$

Пенсіонерка повірила у грошову реформу та втратила 100 тисяч гривень і 1000$

Прикра пригода трапилася з 82-річною тернополянкою. Старенька впустила у помешкання нібито працівницю соціальної служби, а вона виявилась злодійкою і викрала усі заощадження та ще й прихопила золоту каблучку.

Незнайомка постукала у двері пенсіонерки 27 липня близько обіду, коли пенсіонерка відчинила двері жінка представилась та розповіла, що проводить грошову реформу та запевнила, що старі купюри слід обміняти, бо вони невдовзі вийдуть з обігу. Господиня взялася шукати гроші. Витягла декілька купюр зі сховку в шафі, і принесла соцпрацівниці. Жінка попросила ще паспорт та пенсійне посвідчення. Доки потерпіла шукала в іншій кімнаті документи, злодійка швидко метнулася до сховку та витягла усі гроші, ще й золоту каблучку  прихопила.

Зловмисниця зуміла викрасти відкладених 100 000 гривень, та 1000 американських доларів. А далі, записавши дані та, запевнивши стареньку, що невдовзі прийде  обміняти гроші, швидко втекла. Жінка лише через півгодини помітила пропажу. Бідолашна кинулася до сусідки, а та подзвонила в поліцію.

Читайте також: Психологічний прийом: шахраї ошукали мешканок Тернопільщини на 150 тисяч гривень
 

Поліцейські вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітали підозрілі особи, котрі назвалась працівниками будь-якої державної чи комунальної установи, в першу чергу попросіть їх пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі законні обставини такого візиту.

Про чужинців, що завітали до Вашого села чи містечка, та ходячи по домівках пропонують товар чи просять допомоги чи називають себе соціальними працівниками, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію.

Читайте також: У жінки вимагають закриття неіснуючого кредиту, інакше розсилатимуть друзям нібито її інтимні фото (18+)
 

Якщо ж непрохані гості переступили поріг намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не витягуйте зі сховку гроші, навіть якщо незнайомці стоять біля порогу. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, аби згодом непомітно викрасти кошти. 

Розкажіть про подібні злочини стареньким родичам, знайомим та сусідам, аби убезпечити їх від подібних протиправних діянь, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Тернопільщина — в ТОПі лідерів весняної посівної в Україні 22:00 Таємниці замку і велич Катедри: у Тернополі стартує сезон травневих екскурсій 21:00 «Людина сама обирає посаду»: у Тернополі представили центр рекрутингу 50-ї артбригади 20:00 Двічі втратила дім — але не віру в себе: Юлія Колотиліна розвиває соцпроєкт з пошиття адаптивного одягу для військових play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 19:35 У пам'ять про викладача Володимира Брославського в педагогічному університеті організували донацію крові play_circle_filled photo_camera 19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись 17:25 Школярі «Простору 28» показали, як створювати захищені тести, як функціонує SMART-місто та як виростити мікрозелень 16:52 Краса на 600 тисяч гривень: на кордоні затримали чоловіка з Тернопільщини за нелегальну косметику 16:15 Новий потяг «Сакура» курсуватиме через Тернопіль. Оновили за підтримки залізничників з Японії 15:43 Школи мають оновити правила доступу: заборонили вхід з тваринами і встановили порядок візитів батьків 15:05 Після дзвінка з картки тернополянки зникли майже 200 тисяч гривень 14:47 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 квітня) 14:30 В Україні затвердили нові платіжки за газ. Що зміниться для споживачів 13:50 Світлої вічності, Учителю! В бою за Україну віддав життя педагог з Кременця Юрій Тимошенко 13:15 Неподалік Тернополя водій Audi врізався у відбійник 12:45 Поліція вивчає можливу бездіяльність дорослих після конфлікту між школярками у Тернополі 11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up