У центрі Тернополя неподалік банку шукали вибухівку в авто (ВІДЕО)

У центрі Тернополя неподалік банку шукали вибухівку в авто (ВІДЕО)

Про можливе замінування авто правоохоронців повідомили 4 серпня близько 16.45. На місце події виїхали всі оперативні служби.

На лінію "102" поступило повідомлення, що у дворі, поблизу Райффайзен банку, припаркований автомобіль, який перешкоджає руху транспорту і в ньому, можливо, знаходиться вибухівка. На місце виїжджали вибухотехнічна служба та слідчо-оперативна група. До слова, чоловік під час телефонного дзвінка себе назвав, тому його особа встановлена.

Тернополянин зазначив, у дворі банку, що на вулиці Йосипа Сліпого знаходиться підозріла іномарка на волинській реєстрації, яка перегородила рух транспорту. Авто відчинене, зі слів заявника, можливо, викрадене або заміноване.

На місце події оперативно виїхали усі екстрені служби.

Територію навколо автівки обгородили стрічкою. Кінологи та вибухотехніки перевірили траснпортний засіб та прилеглу територію на вміст вибухівки, але нічого підозрілого не виявили.

Інформація про замінування не підтвердилася, жодних небезпечних предметів поліцейські не виявили. Водія авто вже встановили.

Нагадаємо, у випадку з замінуванням авто поблизу 6-го магазину, виклик оперслужб обійшовся у 50 тис. грн.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Володимир Жварун
    В мене в під'їзді хтось на@рав велику купу. Саперів викликати? Бо не факт що під гном не бомба. Одна людина так не може накласти. Що радите?
  • Kudryk Rostik
    Аж смішно
  • Тарас
    Який ше терорист? Швидше за все один баран припаркував так своє корито, а іншому барану це не сподобалось, ось і вирішив провчити, наш типічний менталітет
    Треба того заявника перевірити з чого він вирішив шо там вибухівка
  • Igor Xot
    Цей 95 квартал, ще довго будуть показувати? Коміди довбані. 20 років нічого не було, ніяких терористів, а тут прийшли реформатори і плюють людям в очі, і кажуть що то дощ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:04 Чоловіка з Підволочиська підозрюють в серії замахів на сексуальне насильство щодо трьох жінок у Львові 21:46 Графік відключення світла в Тернополі та області: 1 квітня діятимуть обмеження для бізнесу 21:00 Чи спускаються тернополяни в укриття під час тривоги: ми в них запитали photo_camera 20:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі Від читача 17:41 Жінка з Підволочищини опанувала "чоловічу" професію 19:00 Понад 23 мільйони на ремонт садка у Бучачі: що зроблять, де зараз діти та працівники 18:10 Що робити, якщо під час тривоги ви в церкві — рятувальники про правила безпеки на Великдень 17:30 Директор цегельного заводу отримав підозру в незаконному видобутку піску на 52 мільйони photo_camera 17:00 Понад 13 мільйонів на продуктові набори до Великодня: хто з тернополян отримає 16:30 Вбивство жінки на Володимира Великого: поліція затримала підозрюваного 15:45 Землю на Монастирищині, вартістю майже мільйон, суд повернув громаді, бо в аграрія виявили порушення 15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 У Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький 13:15 Водія у Тернополі оштрафували за телефон у руках і ремінь «за спиною» 12:40 У Тернополі затримали закарпатця, якому студенти віддавали гроші за «сесію без проблем» 12:06 Скільки тернополяни готові витратити на приготування до Великодня: опитування play_circle_filled photo_camera 11:30 Редакція «20 хвилин» отримала зарядні станції завдяки Програмі екстреної підтримки та АНРВУ 10:50 Помста після смерті: у Заліщиках затримали чоловіка за наругу над могилою 10:12 Розбив вікно магазину та вкрав техніку: у Кременці затримали чоловіка за підозрою в крадіжці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up