Викрав елітне авто та вчинив бійку в закладі харчування: 23-річний відповідатиме за свої діяння в суді

Викрав елітне авто та вчинив бійку в закладі харчування: 23-річний відповідатиме за свої діяння в суді
  • Тернопільські слідчі скерували до суду справу викрадача елітних іномарок.
  • Тепер доля підозрюваного 23-річний рівняни у руках Феміди.

23-річний житель Рівного повстане перед судом за свої діяння.

Ще наприкінці 2018 молодик вперше потрапив в поле зору правоохоронців. Він  викрав автомобіль Toyota Land Cruiser 200, яка належить місцевому приватному підприємству. Автівка стояла припаркована на узбіччі дороги. Злодій проник до салону, завів авто та втік на ньому. Суму завданих збитків потерпілі оцінили в більш як півтора мільйона гривень.

Також, реалізуючи свій злочинний умисел, мешканець сусідньої області у жовтні 2018 року, перебуваючи на території стоянки транспортних засобів ТРЦ «Подоляни» у м. Тернополі, шляхом використання заздалегідь приготовлених технічних пристроїв, проник в салон автомобіля марки «Мercedes». Зловмисник намагався неодноразово запустити двигун легківки та розпочати рух, однак під час чергової спроби його помітив охоронець і крадій утік з місця вчинення злочину.

 Дані факти правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно статей 15 частина 3 та 289 частина 2 КК України.

Поки тривало слідство тернополянин вчергове потрапив в поле зору поліції. Він разом зі своїм товаришем вчинив бійку в закладі громадського харчування під час якої до лікарні за меддопомогою звернулося двоє потерпілих.

У ході слідства провоохоронці довели усі факти причетності рівнянина до злочинів. Тепер доля підозрюваного у руках Феміди. Усі провадження слідчі скерували до суду.

Довідково : статті інкримінованих злочинів передбачають максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також: В Тернополі чоловік викрав Audi A6 , але не зміг завести і викликав евакуатор
 

У всіх карантин, а злодії не сплять: на Симоненка, 5 вночі вкрали Chevrolet Aveo
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Є люкс і навіть дитячі вагони: до яких міст області курсують поїзди з Тернополя і скільки коштують квитки 21:00 Шахрай назвався працівником банку і заволодів понад 200 тисячами гривень жительки Тернопільського району 20:02 «Тих днів не забуду ніколи — це було найтяжче» . З полону повернувся Микола Хархан 19:01 У заручниках власної біди: на відновлення під'їздів понад 6 мільйонів, а квартири – на плечах самих мешканців Від читача 15:07 Цензура в КП тернопільводоканал 18:30 Відійшов у засвіти доцент ТНПУ Павло Лісняк 18:04 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 17:50 На Дружбі водійка на Citroen зіткнулась із самокатом, на якому було двоє дітей 16:59 Затримання на Дружбі. Читачі повідомляють про ТЦК й поліцію 16:40 «Був свист — і бах, осколок такий як кулак»: репортаж із місця удару дроном у Тернополі photo_camera 16:30 У Тернополі оновлюють дитячий садок №21 photo_camera 16:00 Помер колишній професор кафедри історії України ТНПУ Олег Полянський 15:20 Наслідки ворожої атаки на Тернопіль: десятки вибитих вікон у лікарні та пошкоджений балкон play_circle_filled 14:50 Замість проби Манту: з квітня Україна переходить на нові методи виявлення туберкульозу 14:10 Відновлення після обстрілу: у Зборівській громаді почали заміри пошкоджених вікон play_circle_filled 13:14 Затримали 22-річного жителя Тернополя за підозрою у підпалі банку на «Сонячному» play_circle_filled photo_camera 12:45 В аварії у Теребовлі постраждав 6-річний хлопчик 12:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 25 березня) 12:15 У тернопільській школі під час ярмарку зібрали 178 тисяч гривень для ЗСУ 11:45 У центрі Тернополя не буде води 31 березня: адреси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up