Фіналісти «Х-фактору» роздаватимуть тернополянам автографи

Фіналісти «Х-фактору» роздаватимуть тернополянам автографи
Зі свою концертною програмою учасники найлегендарнішого музичного шоу завітають у Тернопіль 19 травня. Кращі вокалісти країни порадують глядачів номерами, які полюбилися усім за весь час ефірів. Тернополяни зможуть ще раз відчути хвилювання за своїх кумирів

Тернопіль випадково потрапив у п’ятірку міст України, у які зі звітним концертом завітають фіналісти «Х-фактору», розповідає організатор Світлана Добровольська.
- У рамках туру вокалісти планували відвідати Донецьк, Одесу, Харків, Дніпропетровськ та Львів, - говорить вона. – Однак, із-за пожежі у львівському цирку, виступ перенесли в Тернопіль. Для багатьох жителів міста це стало приємною несподіванкою. Адже багато тернополян збиралися на концерти в інші міста.
Своїми номерами порадують глядачів група «Діти капітана Гранта», Дмитро Монатик та Іван Сафаров, Олександр Павлік та Сергій Семенов, Ірина Борисюк, Володимир Ткаченко, Марія Рак та Олександр Кривошапко. Наразі під питанням візит Олексія Кузнєцова. За словами пані Добровольської, він записує диск, і багато часу присвячує цій справі.
Популярність масштабного українського проекту вже оцінили жителі інших областей. Як говорить організатор, натовпи шанувальників, багато квітів і подарунків, повні зали й безкінечні овації – таким чином дякували відвідувачі своїм улюбленцям за феєричне шоу.
- І я, і моя родина залюбки підемо на концерт, - зауважує тернополянка. – Довгий час ми вболівали за учасників програми. Звичайно, кожен із нас мав свого кумира, людину, за яку вболівав усім серцем. Як тернополянка, я не могла не підтримувати талановиту Ірину Борисюк. Були також й інші вокалісти. Проте відкривати їх імена не буду. Узагалі мені сподобалися всі. Адже вони – неповторні, оригінальні особистості, які заявили на всю країну, що мають талант і можуть перемогти.
Пані Добровольська отримує багато дзвінків від представників інших регіонів України. Каже, люди активно бронюють місця.
- Буде прикро не побувати на концерті, - зізнається організатор. – Адже енергетика на шоу надзвичайна.
Розпочнеться грандіозний виступ фіналістів «Х-фактору» в «Березолі, 19 травня о 19.00. Вартість квитків – від 100 до 350 грн. Придбати їх можна
в ЦУМі (від. Konica), ПК "Березіль", ТЦ Орнава (від. мит. фото). Довідки за телефоном: 404-505 та (067)340-49-69.
 

Наталія БУРЛАКУ

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Anonymous
    16 мають виступати фіналісти х-факторЮ, а по скільки білет? бо я ніяк не можу найти
  • Anonymous
    Принципово не піду, раз Тернопіль їм потрібний лише після пожежі у львівському цирку.
  • Anonymous
    А заголовок, як завжди!!!! Це просто "перли"!
    Anonymous reply Anonymous
    а що не так
    Anonymous reply Anonymous
    По заголовку, приїдуть не співати - а афтографи роздавати....У статті про афтографи - ні слова! Укр. мову повторіть за 5 клас (до автора)
    Anonymous reply Anonymous
    Вам самій не завадило б повторити : "аВтографи", "ані слова"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Аварія біля «Орнави». Є потерпіла 21:00 У Тернополі пройде фестиваль адаптивного спорту «День нескорених» 20:00 У Тернополі облаштовують безбар’єрний простір на Грушевського: що вже зробили 19:23 «Пити і їсти не давати!» Біля Орнави сутичка через блокування цивільних у авто play_circle_filled photo_camera Від читача 12:12 На Тернопільщині потрібні працівники пошти 18:45 Поліцейські встановили, хто причетний до пошкодження коліс двох автомобілів у Тернополі 17:38 Майже добу особи у військовій формі блокують авто з чоловіком і жінкою біля «Орнави»: репортаж з місця події play_circle_filled 17:20 У Тернополі учениця училища потрапила до лікарні з алкогольним отруєнням 16:40 У школи Тернополя подали тепло 16:00 Юна тернополянка здобула «срібло» міжнародного турніру з боксу 15:25 Кабмін змінив строки «опалювального періоду» для «Нафтогазу» 14:55 Патрульні розшукали водія, який залишив місце після вчинення ДТП 14:10 Собака кликав на допомогу: рятувальники звільнили чотирилапого, який тонув у ставі 13:35 Юні хористи з Тернополя здобули Гран-прі на міжнародному чемпіонаті 13:05 Аварія у Кременці: автомобіль BMW врізався в стовп. Потерпілих визволяли рятувальники 12:30 У Підгородньому горіло місцеве підприємство 11:47 Судитимуть перевізника-тернополянина за «вивіз за кордон» 14 чоловіків мобілізаційного віку 11:30 18 працівників Локомотивного ДЕПО Тернопіль отримали підозри за викрадення пального 11:15 75 тисяч штрафу заплатить водій, якого зупинили «під наркотиками» та без посвідчення 10:40 Затримали двох буковинців за спробу відправити тернополянина за кордон: ціна — 11 тисяч доларів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up