Сильне кіно: що подивитися у вихідний?

Сильне кіно: що подивитися у вихідний?

Практичний психолог Юлія Ворман радить у вихідні подивитися сильне кіно.

Добірку фільмів від психолога повідомляє Телеграм-канал «Психологічна підтримка».

«Примарна краса» (2016. США)

Головний герой працює у рекламному агентстві Нью-Йорка. Нещодавно в його особистому житті сталася трагедія, що ввела його в тяжку депресію. Колеги намагаються допомогти і розробляють нетрадиційний план  повернення друга назад на твердий ґрунт, проте план спрацьовує несподіваним чином.

Відео дня

«Завжди кажи «Так»» (2018. США)

Карл Аллен – відлюдна людина, яка завжди і всім каже ні. Його життя змінюється на краще, коли він згідно угоди починає всім говорити так. 

В основу картини покладено автобіографію журналіста Денні Уолласа, який цілий рік на всі питання відповідав ствердно. Відмінна весела комедія, яка дозволяє досхочу посміятися і змушує задуматися.

«Золоті руки: історія Бена Карсона» (2009. США)

Фільм режисера Томаса Картера, що базується на реальних подіях.

Бен Карсон ріс без батька серед бідності та забобонів, у нього були жахливі оцінки та запальний характер. Але мати, спонукаючи його використовувати можливості, яких вона ніколи не мала, сприяла розвитку його уяви, інтелекту і, що найголовніше, віри в таланти, закладені в нього природою. 

Завдяки вірі і дитячій мрії, Бен стає найкращим у світі нейрохірургом. У той же час його дружина (з якою він познайомився в Єльському університеті) втрачає двох близнюків на останніх місяцях вагітності. Через деякий час Бен проводить першу у світі найскладнішу операцію з роз'єднання зрощених головами сіамських близнюків так, щоб обидва близнюки вижили, і стає одним з кращих нейрохірургів, що спеціалізуються на операціях наймолодшим пацієнтам. 

«Мандела: довга дорога до волі» (2013. Великобританія)

Історична драма заснована на біографії видатної людини, яка увійшла у світову історію не лише як восьмий президент ПАР, але й як відомий борець за права людини та лауреат Нобелівської премії миру. 

У центрі сюжету фільму — життєвий шлях Нельсона Мандели, починаючи з ранніх літ життя в африканському селі Мфезо. Злиденне життя, жорстоке життя на африканському континенті спонукало Нельсона Манделу розпочати боротьбу проти насильства та режиму апартеїду.
Його шлях до президентства був довгим, дуже важким і супроводжувався численними проблемами. Воістину довгу дорогу до свободи мав Нельсон Мандела, але він не зламався, й став президентом ПАР, завдяки якому країна зробила величезний стрибок.

«Мене звуть Кхан» (2010. Індія)

Різван Кхан, мусульманин з Індії, переїжджає до Сан-Франциско і живе зі своїм братом та невісткою. Різван — людина з Синдромом Аспергера. Хлопець закохується в  дівчину — Мандіру. Незважаючи на протести його сім'ї, вони одружуються та починають разом невеликий бізнес. Подружжя живе  щасливо до 11 вересня 2001 року. Тоді ставлення до мусульман різко змінюється. Через велику трагедію стосунки головних героїв фільму  дають тріщину. Щоб повернути кохану, Різван вирушає у  зворушливу і надихаючу подорож через усю Америку.

Нагадаємо, раніше ми писали, які мотивуючі фільми радять подивитися у вихідні.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач76

    Кожна голова осбб повинна знати що вони не боги і що то не їх власність а вони всього навсього наймані працівники .Які повинні слідкувати за чистотою території і особоиво підїздів ,щоб їх прибирали і належним чином і мили а не кропили водою .А коти жили там до них ,і люди намагаються.їх стерилізувати за свої кровні ,

keyboard_arrow_up