Бійцям АТО в Тернополі виділили землю

Бійцям АТО в Тернополі виділили землю
Майже 200 земельних ділянок для учасників АТО виділили міські депутати.

Нагадаємо, сесія міськради була 28 жовтня.
Цільове призначення виділених бійцям ділянок - для будівництва та обслуговування житлового будинку. 

- Наразі підготовлених ділянок є близько 200. Розуміємо, що учасників АТО набагато більше, тому наразі працюємо над новим масивом та розглядаємо можливість виділення там додаткових земельних ділянок для бійців, - каже міський голова Сергій Надал.

До речі, на цій же сесії депутати виділили земельну ділянку дружині загиблого в АТО добровольця Андрія Юркевича.

Довідка
Для отримання земельної ділянки учасникам АТО необхідно звернутись у Центр надання адміністративних послуг (вул. Острозького, 6). 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:45 Смертельна аварія на Об’їзній 13:03 Тернопіль засипає снігом: скільки техніки працює на дорогах і тротуарах міста 12:03 Судили адміністратора Viber-групи, який повідомляв про переміщення ТЦК 11:05 Через складні погодні умови частина Тернопільщини без світла Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 10:02 Тернопільські спортсмени здобули 21 медаль на всеукраїнському турнірі 09:00 «На щиті» повертається до Нараївської громади Герой Іван Толопка 22:00 Марія Дичковська в’яже іграшки, щоб підтримати сина у боротьбі з хворобою 21:01 Стіни зафарбували, але написи та малюнки повертаються: історія дворика у центрі Тернополя play_circle_filled 20:03 Був скверик та пішохідна алея: як змінилась вулиця Руська photo_camera 19:01 Від вимагання грошей до відмови в лікуванні: на які медзаклади Тернопільщини скаржилися пацієнти 18:00 Мокрий сніг, ожеледиця та хуртовина: яку погоду прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 17:00 12-поверхівка виросте біля Ставу. Хто будуватиме? 16:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 15:02 Понад 13 мільйонів гривень сплатили порушники правил паркування у Тернополі за 10 місяців 14:05 Дні жалоби оголосили в Іване-Пустенській громаді через загибель Героя Василя Чубея
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up