Через заморозки знову увімкнули опалення (для обговорення)

Не пройшло й місяця як завершився опалювальний сезон у Тернополі, та теплопостачання  знову відновили 18 квітня. Причина - різке похолодання.

Через заморозки знову увімкнули опалення (для обговорення)

Насамперед тепло подадуть у дитячі садочки, школи, лікарні та інші заклади охорони здоров’я. Після цього тепло з’явиться у всіх помешканнях тернополян. Не вимикатимуть його аж до потепління.

Таке розпорядження підписав міський голова Сергій Надал на основі звернень мешканців та даних про похолодання Гідрометцентру.

Нагадаємо, впродовж 18 – 20 квітня на Тернопільщині прогнозують арктичний холод: заморозки, ожеледицю, дощ та навіть сніг.

Постачання опалення в помешканнях тернополян буде тривати до сезонного потепління та початку справжньої літньої погоди.

Нагадаємо, завершився опалювальний сезон у Тернополі 31 березня.

- Просимо із розумінням поставитися до процесу відновлення опалення, адже цей процес вимагає затрат часу і не може бути одномоментним для всіх багатоповерхівок, - повідомляють в управлінні ЖКГ. - У випадку виникнення будь-яких проблем із опаленням у житловому фонді, тернополяни мають звертатися до обслуговуючого підприємства. Якщо холодно у школі чи в дитсадку, то свої претензії потрібно адресувати безпосередньо до адміністрації закладу, адже у кожному з них автономно регулюється температура повітря.

Повідомляти про проблеми із повторним запуском опалення можна на гарячу лінію 15-80.

Чи стало тепліше у ваших помешканнях?  Чи було тепло зранку у дитсадках та школах, коли ви привели дітей? Про це пишіть у коментарях до цієї статті. 

Коментарі (18)
 • Кактус

  майте індивідуальне, і буде вам щастя

  Іра reply Кактус

  люди би з радістю встановили індивідуальне але не дають дозволів!!!! ти не в курсі!?!?

  Макс reply Іра

  Вмовляйте сусідів і відключайтесь будинком !!
 • Віра

 • Віра

  Героїв Кут 9, батареї холодні
 • Ольга

  Київська 1 батареї холодні

В музеї буде постійно розміщена експозиція «Тернопіль сакральний». Вона присвячена історії тернопільської парафії та сакральним...

День діагностики меланоми відзначають 20 квітня в Україні. Перевіряйте родимки раз на три місяці самі, а у лікаря - раз у...

Дрова часто забирають мешканці. Ніхто не забороняє. Це нормальна практика. Мешканцям не можна ні різати, ні садити дерев....

На прогулянку Тернополем вийшли учасники грузинського ансамблю з Батумі. Приїхали вони до нашого міста на фестиваль духовної...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up