Із 20 травня можна подати документи для призначення субсидій: де їх прийматимуть у Тернополі

Із 20 травня можна подати документи для призначення субсидій: де їх прийматимуть у Тернополі

Прийом заяв і декларацій про доходи для призначення субсидії розпочинається з 20 травня.

Приймати документи будуть у приміщеннях підприємств, що надають послуги з управління та утримання житлових будинків за місцем проживання громадян, Центру надання адміністративних послуг (вул. Князя Острозького, 6), управління соціальної політики (вул. Лисенка 8 і 8а), а також в селах, що приєднанні до Тернопільської громади, з дотриманням встановлених протиепідемічних заходів.

Про це повідомляє управління соціальної політики Тернопільської міської ради.

Документи також можна надіслати поштою на адресу управління соціальної політики або в електронній формі через електронні ресурси: Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія», офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладанням електронного цифрового підпису.

Бланки заяв і декларацій про доходи громадян можна отримати безпосередньо у пунктах прийому, в управлінні соціальної політики, а також на сайтах Міністерства соціальної політики та Тернопільської міської ради.

Довідка

Додаткову інформацію та консультації з питань призначення житлових субсидій можна отримати за номерами телефонів: (0352) 52-14-03, (0352) 23-53-43, (0352) 23-54-34, (0352) 23-54-40, (0352) 23-63- 50, (0352) 23-62-59, (0352) 23-66-04, (067) 354-71-09.

Читайте також Тернополяни, готуйтесь: субсидії по-новому з 1 травня. У кого заберуть виплати?
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Смерть однорічного Єремія у лікарні: у суді допитують свідків і перевіряють довідку адвоката 13:32 Суд обрав запобіжний захід 15-річній школярці, яку підозрюють у нападі на однокласницю (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) play_circle_filled 13:30 На фасаді школи №11 відкрили пам’ятну дошку на честь Героїв 44-ї окремої артбригади 12:59 На 15 Квітня водій вантажівки припаркувався одразу на шести місцях для осіб з інвалідністю play_circle_filled Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 12:30 Через аварію на водогоні без води сім вулиць на Східному 11:44 В аварії в Кременці постраждала вагітна водійка 11:30 На Тернопільщині протягом доби рятувальники ліквідували шість пожеж 11:00 У Старому парку зріжуть чотири аварійні дерева 10:15 Військові на передовій будуть не більше двох місяців: Сирський підписав наказ про ротації 10:00 Уродженця Тернополя судитимуть за державну зраду 09:30 Трубачі щоранку виконують мелодію «Шана» у центрі Тернополя play_circle_filled 09:00 Підтвердили загибель Героя з Теребовлянщини матроса Романа Пухти 08:00 Тернопільщина — в ТОПі лідерів весняної посівної в Україні 22:00 Таємниці замку і велич Катедри: у Тернополі стартує сезон травневих екскурсій 21:00 «Людина сама обирає посаду»: у Тернополі представили центр рекрутингу 50-ї артбригади 20:00 Двічі втратила дім — але не віру в себе: Юлія Колотиліна розвиває соцпроєкт з пошиття адаптивного одягу для військових play_circle_filled photo_camera 19:35 У пам'ять про викладача Володимира Брославського в педагогічному університеті організували донацію крові play_circle_filled photo_camera 19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up