Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016"

До фіналу конкурсу "Міс RIA 2016" залишилось трішки більше тижня. Важлива подія відбудеться 10 березня у нічному клубі Opera. Тож цими днями учасниці старанно готуються до конкурсу та відвідують репетиції. 

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016"

- Дівчатка уже готові, вони в нас молодці, - розповідає керівник відділу промо Медіа Корпорації RIA Олена Ковальська. - До фіналу у них буде ще три-чотири репетиції, не враховуючи генеральної. Вони багато чого навчились, отримали корисні навички та знання. І зараз відшліфовують свої вміння.

Спочатку конкурсанткам, як зізнаються вони самі, було складно навчитись правильно ходити та рівно тримати спину. Зараз для них це уже звичка. Деяким учасницям складно ходити на високих підборах, адже в повсякденному житті вони надають перевагу зручнішому взуттю.

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №1 на сайті 20minut.ua

Серед учасниць є й такі, які уже мають досвід участі в конкурсах краси, а деякі вирішили спробувати свої сили вперше.

- Я вперше беру участь і мені все цікаво - наші репетиції, ці постановки виходів, - розповідає Аліна Надич. - З дівчатками новими познайомились.

Також це додає впевненості у собі та піднімає самооцінку, додає Катерина Копкіна.

Атмосфера у жіночому колективі досить дружня, дівчата допомагають одна одній та підтримують. 

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №2 на сайті 20minut.ua

Нагадаємо, що переможниця конкурсу краси "Міс RIA 2016" виграє поїздку в Венецію на двох. 

Для глядачів організатори теж підготували сюрприз - розіграш подарунку від одного із партнерів. Але який саме це буде подарунок наразі таємниця. 

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №3 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №4 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №5 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №6 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №7 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №8 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №9 на сайті 20minut.uaКонкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №10 на сайті 20minut.ua

Конкурс додає впевненості у собі, кажуть учасниці "Міс RIA 2016", фото №11 на сайті 20minut.ua

Коментарі (2)
  • Piter Savka
    Не перший сорт, але може бути.

    Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Podii/konkurs-dodae-vpevnenosti-u-sobi-kazhut-uchasnitsi-mis-ria-2016-10589113.html
  • Руслан
    Гарні дівчата, молодці, що стараються вдосконалюватись
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

08:23 Графік відключення світла в Тернополі та області на 1 лютого 21:00 Рідкісні кадри: на Дністрі науковці зафіксували червонокнижну видру play_circle_filled 20:20 Змінили підчерги графіка вимкнень електрики для двох громад в Тернопільському районі 20:04 Смертельна ДТП біля «Маяка»: водія засудили до року умовно і не позбавили прав Від читача 12:48 Освіта без бар’єрів: для ветеранів Тернопільщини обговорили можливості навчання та перекваліфікації 19:00 Пів мільйона на годинники — нова закупівля міської ради 18:00 Починають надходити перші запрошення на програму Скринінг здоров’я 40+ 16:50 Тернопільська «Нива» зіграє проти «Волі» з Львівщини 15:50 Креатив зі снігу: тернопільські вулиці прикрасили незвичні фігури photo_camera 14:15 В енергосистемі України сталася системна аварія — в кількох областях застосовують аварійні відключення 14:00 Мороз не перешкода: м'ясо, яйця, липу купують на сільськогосподарському ярмарку на Східному photo_camera 12:55 Вогнеборці врятували будівлі у двох селах на Тернопільщині 11:50 Двоє людей отруїлися чадним газом у Чортківському районі 11:10 Через пошкодження на водогоні нема води на двох вулицях Східного масиву 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 31 січня—1 лютого 10:05 Як приготувати цукерки «Метеорит» вдома: класичний рецепт та версія без цукру 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя 26-річного Михайла Ониськіва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up