Маршрутки по 10 гривень і відкриття McDonald’s. Підсумки тижня від «20 хвилин»

Маршрутки по 10 гривень і відкриття McDonald’s. Підсумки тижня від «20 хвилин»

У неділю час підбити підсумки інформаційного тижня. Пропонуємо ТОП-5 новин за версією наших читачів.

На Протасевича чоловік замкнувся у квартирі, увімкнув газ та погрожував підірватися. Через годину його у кайданках вивели на вулицю, згодом діагноз «шизофенія» офіційно підтвердили.

Перевізники хочуть 12 гривень за проїзд у маршрутках. Але поки на розгляд виконкому вони подали розрахунки на 9-10 грн, який тариф затвердять - невідомо.  Чому можуть зупинитися маршрутки у Тернополі?

Двері першого тернопільського McDonald's відкрили 24 жовтня. За перших півгодини у закладі обслужили кілька сотень людей.

Аварія біля «Обнови». Водій чорного Volkswagen «летів» проспектом Степана Бандери в бік «літака». Збив парапети, зачепив автомобіль Honda і пролетів по пішохідній зоні близько 15 метрів.

«Вовка» бачили 20 жовтня на одній із вулиць села Глинна Козівського району, а 21 жовтня близько обіду на іншій вулиці хижак забіг просто на подвір'я та напав на господаря. Той замкнув звіра у кролячій клітці. Місцеві жителі села бояться виходити на вулицю та відпускати самих дітей.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Готуємось до Нового року: рецепти смачних тортів на свято 20:37 Графік відключення світла в Тернополі та області на 31 грудня. В новорічну ніч дехто буде без електрики 20:03 Скандали і кримінал, фігурантами яких були ТОП-чиновники, депутати і посадовці 19:00 На ремонт Грушевського передбачили ще 1,6 мільйона гривень, хоча вже витратили майже 10 Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті» 15:01 «Не дозволю назвати Юрія вбивцею»: апеляція виправдала родича у справі вбивства Качоровських 14:45 Інтернет-провайдер «Колумбус» утретє став кращим роботодавцем у конкурсі «Народний бренд» та підтримав бригаду «Азов» (новини компаній) 14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя 13:58 Не встигли відкрити, як закрили. Чому депутати обласної ради проігнорували сесію 13:15 Школярі у Підгаєцькій громалі наколядували понад 40 тисяч для ЗСУ 12:55 АН ВІСОН відкриває філію у Кременці: професійні послуги тепер ще ближче до вас (новини компаній) 12:35 Державному реєстратору з Шумська загрожує суд 12:03 Перший Новий рік після полону: онучка, родина і жива сосна, що пахне дитинством 11:30 На Лукіяновича горів генератор, вогонь пошкодив будівлю 10:56 «Безпечна доставка» обернулась втратою грошей з карти для тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up