Відтворили стару кінохроніку Тернополя. Дивіться, як було 27 років тому і є зараз (ВІДЕО)

Відтворили стару кінохроніку Тернополя. Дивіться, як було 27 років тому і є зараз (ВІДЕО)

За роки незалежності Тернопіль змінився. Багато будинків, особливо в центрі міста, отримали нове «обличчя». Ми знайшли відео 1994 року і відтворили його. Як змінились будинки за 27 років? Як перевтілились вулиці? Дивіться у нашому відеоролику, буде цікаво!

Чимало приміщень змінились до невпізнаваності. Якісь стали занедбані та вже розвалюються, а деякі відремонтували. Ми відтворили кадри старої кінохроніки міста.

Навколо фонтану «Кульбаба» провели масштабну реконструкцію. Там з’явились нові газони, насадження, лавки. Сам фонтан також залишився. Однак на зиму його демонтують. Біля «Будинку зв’язку» стояли телефонні будки. Вони і досі там є, однак без таксофонів.

Відремонтували автовокзал на Живова. Зараз будівля має сучасний вигляд. Змінилась і форма самої споруди.

Всі зміни дивіться в нашому відео:

Приміщення шкіл майже не змінились. Школа №24 на вулиці Живова виглядає так, як і 27 років тому. У самому центрі міста розташовані школи №3 та 4. Поруч з ними був магазин «Школярик». Тепер там продуктовий магазин.

Там, де колись був Банк "Україна", тепер там Пенсійний фонд України. Новий фасад та вікна, з’явились кондиціонери.

Біля площі Героїв Євромайдану, напроти обласного краєзнавчого музею, тепер працює торговий центр. Раніше там був широкоформатний кінотеатр «Україна».

Що ми помітили – на відео 1994 року на жодному будинку не було українських прапорів. Ні на школах, ні навіть біля міської ради, хоча Україна вже здобула незалежність.

А ви пам’ятаєте, як виглядало місто раніше? Чи подобаються вам зміни? Пишіть у коментарях!

 

Читайте також: 

Гостей зустрічали Ленін, Сталін та Маркс. Як виглядав залізничний вокзал у Тернополі

Човни, великий причал та морська школа. Як вам «пофарбовані» старі фото з Тернопільського ставу?

Бандера, Крушельницька та інші. Ми «оживили» фото відомих людей, які пов'язані з Тернополем

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Яким був проспект Бандери 60 років тому: дивіться фото 20:00 Спорт як шлях до повернення: Тернопільський обласний ветеранський простір допомагає ветеранам відновити активне життя 19:02 Річки басейну Дністра можуть досягти найнижчих рівнів за весь період спостережень 18:00 Виплати до Дня Незалежності 2026: хто та скільки може отримати від держави Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:45 У Тернополі розпочався благодійний концерт Павла Табакова play_circle_filled photo_camera 17:02 У Більче-Золотому центр реабілітації допомагає захисникам, цивільним та дітям повертитись до життя 16:00 Третій день фестивального містечка «Тернопіль Вражає»: як відпочивають тернополяни photo_camera 15:02 Відійшла у вічність багаторічна директорка школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого Марія Гуцал 14:23 «Щоб Тернопіль міцнів та процвітав»: які побажання залишають місту 14:03 Ракетний удар знищив книжковий ринок у Києві photo_camera 13:01 У Тернополі працює «Книжкова площа» photo_camera 12:04 Пиріг Незалежності – 2026: поділіться своїм родинним рецептом play_circle_filled 11:01 Вона сказала «Так»: тернополянин освідчився коханій під час концерту до Дня міста play_circle_filled 10:03 Аншлаг на Співочому полі: Тернопіль святкував День міста play_circle_filled photo_camera 09:00 Обірвалось життя Героя з Шумщини Михайла Слив’юка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up