На Тернопільщині - Дні жалоби за загиблим в АТО героєм

На Тернопільщині - Дні жалоби за загиблим в АТО героєм
У Тернопільській області 8 та 9 липня оголосили Днями жалоби.

Відповідне розпорядження підписав голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк, у зв’язку із загибеллю мешканця Заліщик Олега Гулька. Чоловік служив у 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар», у зоні проведення антитерористичної операції.
На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на території області буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адмінбудівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, держпідприємств, установ, організацій на території області.
Також на Тернопільщині відмінено проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Виборів до міцевих рад під час війни не буде. А що ви про це думаєте? 21:01 «Обіймаємо до неба»: історія захисника Романа Гармаша, який віддав життя за Батьківщину 20:03 У Тернополі мають відремонтувати пішохідні зони на прибудинкових територіях: скільки можуть витратити photo_camera 19:01 Сутички під час обшуків у Почаївській лаврі: СБУ та поліція розслідують можливе фінансове шахрайство Від читача 21:01 Брифінг на тему: "Жінки опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості" 17:56 У суді заслухали свідків у справі ветерана, який нібито побив муніципального інспектора. Що вони сказали 17:14 Свої та чужі? Мер Тернополя відповів, чому діти із сусідніх громад мають платити за проїзд 16:30 Побив до смерті матір п’яти дітей: справа йде до суду. Якого покарання хочуть рідні? 16:05 За зберігання наркотиків тернополянин може сісти до в'язниці на п'ять років 15:40 Сашко Байрак з Чорткова привіз чергові перемоги з Всеукраїнських змагань 15:03 1,9 млн грн виділили на благоустрій території біля садка №28 14:47 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 жовтня) 14:15 Приїхав до школи на Mercedes: за водіння без посвідчення відповідатиме 16-річний тернополянин 13:30 Депутата з Тернопільщини судитимуть за вплив на ТЦК: обіцяв виключити з обліку 13:01 У Почаївській лаврі обшуки. Що там роблять поліція і СБУ? 12:35 На Тернопільщині лунатимуть вибухи: попередження від рятувальників 12:15 Тернополянка Уляна Гербут отримала премію Президента України 11:40 Продуктові набори роздаватимуть тернополянам: хто отримає та куди звертатись 11:10 «Я гризтиму землю, а дітей не віддам». Батько після загибелі дружини судився за власних синів 10:37 Горів склад на Чернівецькій. Рятувальники показали фото з місця пожежі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up