"Не хочу давати квитка і не буду": тернополяни вкотре зіштовхуються з хамством водія

"Не хочу давати квитка і не буду": тернополяни вкотре зіштовхуються з хамством водія

Про "ранковий бунт" у маршрутці №13 редакцію "20 хвилин" повідомила читачка Галина. Жінка каже, що водій відмовлявся видавати квитки навіть на вимогу та кричав на пасажирів. 

- Коли люди у водія попросили квиток - він кричав на всю маршрутку. Це було у маршрутці №13 близько 09.00 ранку. Якийсь чоловік кілька разів намагався викликати поліцію, але вона так і не приїхала. - каже тернополянка Галина. - Водій сказав: "Не хочу давати квитки і не буду, бо Надал сказав, що єдиний спосіб змусити забрати готівку - це щоб всі мали картки".

Як каже тернополянка, людям які розраховувались електронними квитками чи картами тернополянина -  квитки  видавали. 

- Водій сказав, що якщо ми дамо йому кондуктора на маршрут - то будемо мати свої квитки. Але чому я маю думати за те, що немає кондуктора, - каже пані Галина. - Я вважаю, що ціна на проїзд і так є великою в Тернополі, а люди мають ще терпіти це хамство. 

У прес-службі патрульної поліції в Тернопільській області повідомляють, що виклик  зафіксували, але заявник сам відмовився від показів.

До перевізника ТОВ "Мега-сервіс", який обслуговує маршрут, додзвонитися не вдалось. За номером, який був вказаний в автобусі, ніхто не відповідає.

Прокоментувати таку поведінку водія ми попросили начальника управління транспорту і зв'язку ТМР Ігоря Мединського, очікуємо на коментар.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (6)
  • Сергій
    Їхав також в цій маршрутці. По словам чоловіка який визивав поліцію(те що йому відповідала поліція). Історія зовсім інша. Чоловік подзвонив в поліцію ще на вулиці Тарнавського біля 9 училища. Спочатку йому поліція запропонувала щоб ми всі зупинили маршрутку, цікаво як вони собі це уявляли. Потім біля білого дому передзвонила поліція і сказала що не встигає перехватити маршрутку біля готелю Тернопіль. А дальше всі хто їхав без квитка просто пішли на роботу. А тепер запитання: хтось може чітко запропонувати які дії потрібно робити в межах законодавства щоб водій таки видавав квитки. Ато після цієї ситуації визивати поліцію смислу немає, все рівно не приїде.
  • Анонім
    І ззнову скандал з 13 маршрутом . Може пора розірвати договір з тим перевізником ну скільки можна терпіти то хамло .Так нагло себе поводити ну це вже п....ц всьому .У нас взагалі керівництво в місті є чи воно і далі зелені зони забудовує . Де реакція влади чого той маршрут ще їзде .Тільки прийшла скарга значить за 30 хв мав бути розірваний договір  ,а транспорт конфіскований в якості моральної компенсації на потреби міста .
  • ytpnj
    А чи незадумувались Ви шановні чому наприклад в Івано - Франківську проїзд 5грн. і вже половина маршрутів нові комфортабельні автобуси. І так і в інших містах. Однак там ніхто неморочить голову водію квиточками. Водії виконують свої обовязки по забезбеченню безпеки пасажира, а не обовязки кондуктора, які відволікаютьвід управління транспортом, але там і нема приватних фірм системний звязок. А у нас мер обзиває водіїв злоіями щоб стврити приватну юірму системний звязок!!! вирівняли вартість проїзду з Києвом і одні обіцінки.За то є системний звязок, розумні зупинки, детранспорт, маршрутна сітка. Які підняли вартість проїзду. а користь від них симі посудіть яка.

    rs. Законами України затвержений квиток типу МА-II . А тому квиток з валідатора немає ніякої юридичної сили.
  • Діонісій
    по іклам дати тим валідатоом, раз отримає, другий буде думати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Що ваша дитина думає про школу: тест від психолога 21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого бійця Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися 15:45 Стартував набір на новий сезон безкоштовних освітніх онлайн-курсів для школярів від «Контінентал» (новини компаній) 15:30 У спортивних школах Тернополя стартував набір дітей в групи плавання 14:55 Чи матимуть українці додатковий вихідний на День Незалежності 14:24 Понад 113 тисяч гривень зникло з рахунку тернополянки після телефонної розмови 13:38 Відстрочка для студентів — 2026: що означає нова постанова та терміни у пів року 13:10 Ексначальник районного ТЦК на Тернопільщині фіктивно мобілізував 18 людей — прокуратура 12:35 Новий шкільний автобус отримали учні Козівського ліцею 12:02 В аварії у Ланівцях постраждав 21-річний мотоцикліст 11:33 Родинний наркобізнес: на Тернопільщині судитимуть сімох людей за продаж кратому 10:50 Ford врізався в Opel та світлофор на перехресті Микулинецької та Козацької: водій був напідпитку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up