Нове хірургічне відділення відкрили у Тернопільській міській дитячій лікарні

Нове хірургічне відділення відкрили у Тернопільській міській дитячій лікарні

1 травня в Тернопільській міській дитячій лікарні відкрили нове хірургічне відділення. Раніше такого відділення в дитячій лікарні міста не було.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал і оприлюднив відео на своїй сторінці у соцмережі.

Тут створили всі умови для комфортного перебування пацієнтів та батьків з маленькими пацієнтами, а також – належні умови для комфортної роботи медичного персоналу, повідомляє Тернопільська міська рада.

Відділення має 12 багатофункціональних ліжок з ортопедичною та протипролежневою системою, які обладнано сучасними системами індивідуального цілодобового моніторингу вітальних функцій пацієнта. Вони розраховані для потреб дітей хірургічного, ортопедо-травматологічного та отоларингологічного профілю.

«Сьогодні відкрили нове хірургічне відділення. Палати тут з комфортними умовами перебування, під’єднано резервне джерело живлення, постачання кисню, гаряча вода та інші речі, які необхідні для успішного лікування пацієнтів, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Через реформу медицини у сьогоднішніх умовах лікувальні заклади хочуть бути конкурентоспроможними, тому багато коштів вкладається у нове обладнання. Це робиться як коштом з бюджету міста, так і зусиллями медичних закладів, меценатів, спонсорів. У новому відділенні зможуть лікуватись не лише мешканці громади, а й з інших населених пунктів».

Обладнали сучасну операційну

У відділенні наявний операційний блок, що дозволяє мінімізувати маршрут післяопераційного хворого та палати післяопераційного перебування важких хворих, які потребують цілодобового моніторингу після хірургічного втручання. Встановлена сучасна потужна система проточно-витяжної вентиляції, яка запобігає розповсюдженню інфекції та зменшує вірогідність появи ускладнень.

Можуть запрошувати найкращих хірургів

«Основним напрямом роботи новоствореного відділення є ортопедо-травматологічна допомога. Наразі уже відпрацьовуємо механізми надання цілодобової такої допомоги. Зокрема, у нас є можливість надавати мешканцям  кваліфіковану медичну допомогу, запрошуючи сюди лікарів інших спеціальностей та тих лікарів, які виконують найскладніші операції. Відділення забезпечено усіма умовами для забезпечення і проведення оперативних втручань», – зазначає завідувач хірургічного відділення міської дитячої лікарні Олександр Середа.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що у Тернополі відкрили оновлене онкогематологічне відділення для дітей. Також нещодавно у міській лікарні швидкої допомоги відкрили нове реабілітаційне відділення, в якому надається допомога хворим після травм, інсультів та з порушеннями опорно-рухового апарату.

 

Читайте також:

У Тернополі відкрили оновлене онкогематологічне відділення для дітей

У лікарні швидкої допомоги в Тернополі відкрили нове реабілітаційне відділення

Нове обладнання допоможе рятувати онкохворих діток Тернопільщини

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up