Переслідування автомобілів, суди, «Чорна п’ятниця». Чим жив Тернопіль минулого тижня

Переслідування автомобілів, суди, «Чорна п’ятниця». Чим жив Тернопіль минулого тижня

У неділю ми традиційно підбиваємо підсумки тижня, що минає, і визначаємо публікації, які читали найбільше.

З десяток екіпажів патрульних 22 листопада доганяли невідомий автомобіль. Днем раніше декілька машин патрульних переслідували сірий Volkswagen Touareg на Микулинецькій. У патрульній поліції факт підтвердили, але подробиць не повідомили.

21-річного юнака з хворим серцем працівники військкомату забрали просто з роботи. На це поскаржилася сестра призовника. У військовому комісаріаті кажуть,не служитимуть тільки ті, хто має причини для відстрочки. Врешті, хлопця визнали придатним, служитиме він у «Десні» (сухопутні війська).

Триває суд над обвинуваченими у вбивстві 20-річного Віталія Гнатишина, який загинув під час бійки біля нічного клубу Allure. Під час останнього засідання обвинувачені Сергій Терендех і Володимир Біляшевич просили пробачення, але провину визнали частково.  До суду прийшло багато людей підтримати батьків хлопця. Деталі читайте у матеріалі.

Цілу ніч весь особовий склад Бучацького відділення поліції розшукував малолітнього жителя району. Хлопчик втік з дому через сварку з батьками. Підлітка знайшли правоохоронці  і повернули додому. Хлопчина переховувався у подруги в сусідньому селі.

Традиція проводити «Чорну п'ятницю» прийшла в Україну зі США. Уже декілька років поспіль тернопільські торгові центри та магазини влаштовують день великих знижок. Журналістка “20 хвилин” запитала тернополян, чи будуть вони йти на шопінг 23 листопада та чи взагалі вірять у знижки у “Чорну п’ятницю”.

 

Щоденні підсумки дивіться на наших сторінках в Instagram та Facebook 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі. Поліція встановлює її особу 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Польового, Івана Мазура та Василя Іваніва 08:00 Пенсія після 65 років: кому підвищать виплати без заяви та звернення до ПФУ 22:00 Вшанували загиблих медиків: у Тернополі 88 донорів здали кров на потреба ЗСУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up