Після ремонту дороги на Промисловій тролейбус не може проїхати до "Епіцентру" (оновлено)

Після ремонту дороги на Промисловій тролейбус не може проїхати до "Епіцентру" (оновлено)
  • Про те, що вже близько півтора місяці тролейбус №7 не їздить до "Епіцентру" редакцію "20 хвилин" повідомив читач.
  • У КП "Тернопільелектротранс" кажуть, що проблема в тому, як зробили ремонт дороги. 

- Тролейбус №7 не їздить до "Епіцентру" вже десь півтора місяця, - каже тернополянин Ігор. - Я дзвонив в "Тернопільелектротранс" і там сказали, що не можуть пустити туди тролейбус через те, що молодці, які робили дорогу на Промисловій, зробили тротуар під контактною лінією.

В КП "Тернопільелетротранс" журналістці "20 хвилин" підтвердили, що проблема і справді виникла через ремонт дороги.

— Після проведення ремонту дорожнього покриття на вулиці Промисловій тролейбуси, що курсували маршрутом №7 (Л. Українки — Епіцентр), тимчасово призупинили рух, оскільки контактна мережа опинилася над пішохідною зоною, - повідомили у КП. - Тепер потрібно її перемістити на проїжджу частину.

Рух тролейбусів відновлять після закінчення робіт. Але точної дати, коли це буде поки немає. 

В міській раді кажуть, що зараз на дорозі, пішохідних ділянках, зупинках громадського транспорту на вулиці Промисловій тривають ремонтні роботи і тому тролейбуси на цю вулицю не курсують. Рух тролейбусів буде відновлять після проведення усіх запланованих робіт. Декілька тижнів тому на цей об’єкт виїжджала комісія, за результатами роботи якої перенесуть тролейбусну ліню в межах реконструйованої дороги. Роботи тривають.

Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (2)
  • Герасимчук Ростислав

    Вони старались.
  • Діонісій

    дай дурню в руки хер скляний, він і його розіб' і руки поріже.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:33 59-річний чоловік вкрав самокат у парку «Сопільче» 16:00 Реставрують арку у центрі Тернополя. Що там намалюють? (ФОТО ДНЯ) photo_camera 15:45 Писанку висотою понад метр розпишуть на тернопільському фестивалі «Великодні мотиви» 15:13 Передчасно відійшла у вічність доцент ЗУНУ Олександра Марцінковська Від читача 14:50 Питання-відповідь. Чи потрібно пред’являти військовий квиток під час реєстрації особи як безробітної? 14:09 Водій, якого дістали з салону машини у Копичинцях, потрапив до реанімації. Стали відомі обставини аварії 13:35 Захищаючи Україну, загинув молодий снайпер з Ланівців – Микола Юрчишин 13:05 Житель Тернопільщини незаконно «нарубав дров» на 270 тисяч гривень 13:05 Велике прибирання: У Тернополі стартувала загальноміська толока (пресслужби) 12:01 У Західноукраїнському університеті обиратимуть ректора. Чи балотуватиметься знову Андрій Крисоватий? 11:10 Дошкільнят із Заліщиків навчали дорожній грамоті, а учнів – поведінці на канікулах 10:27 У Кордишеві горів православний храм. Чи був це підпал? photo_camera 09:55 Робота у Тернополі: свіжі ваканcії від тернопільських компаній 09:39 У промисловому районі Тернополя вимикатимуть світло. В Обленерго пояснили причину 09:00 На Тернопільщині прогнозують холодну та вітряну погоду. Будьте обережні на дорогах 08:01 Сьогодні, 29 березня – Всесвітній день фортепіано і шанувальників Кока-Коли 08:00 Цей день в історії, 29 березня: Ніагарський водоспад зупинився на 30 годин 21:05 Тернопільські плавці здобули 26 медалей на міжобласному турнірі 20:29 В низці сіл поблизу Тернополя 29-го березня вимкнуть світло через плановий ремонт 20:00 «У труні поховали не мого брата!». Сестра військового зі Збаражчини у пошуках правди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up