Плотицька школа під особливим контролем поліції охорони

Плотицька школа під особливим контролем поліції охорони
  • 28-го квітня, за легендою навчань, у Плотицькій школі Білецької сільської ради спрацювала пожежна сигналізація.
  • Усі 150 учнів та персонал евакуювалися.
  • На місце події за кілька хвилин прибув екіпаж поліції охорони.

Всі ці події відбувалися в рамках навчань під час проведення Дня цивільного захисту в освітньому закладі, що розташований у Тернопільському районі, – розповідають у відділу комунікації поліції Тернопільської області.

У наш неспокійний воєнний час українські діти та дорослі повинні знати правила поведінки у випадку тривоги, пожежі, артилерійського обстрілу чи іншої небезпечної ситуації. З цією метою і був організований урок безпеки, який для учнівського та педагогічного колективу Плотицької школи провели працівники поліції охорни.

Відео дня
v class="video-block">

– Збереження життя та здоров'я дітей – найважливіше завдання батьків, вчителів та місцевої влади, яка робить усе, аби діти були в безпеці. У нашій школі встановлена пожежна сигналізація, сигналізація виклику поліції. Усе це потрібно, щоб ми могли швидко зреагувати та допомогти людям, які цього потребують, – розповідає директор Комунального закладу «Плотицька ЗОШ I-II ступенів Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області» Мирослав Дядьо.

У Нацполіції Тернопільської області повідомляють, що у приміщенні Плотицької загальноосвітньої школи I-II ступенів встановлена тривожна кнопка та пожежна сигналізація. У разі їх спрацювання за кілька хвилин сюди прибуває екіпаж поліції охорони.

– На даний час поліція охорони охороняє понад 400 закладів освіти – садочки, школи та вищі навчальні заклади. Ми встановлюємо тривожні кнопки, аби учні, студенти чи вчителі могли нею скористатися під час будь-якої нештатної чи надзвичайної ситуації, – зазначив Володимир Слідзевич – начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Тернопільській області.

Послідовність дій під час спрацювання пожежної сигналізації як раз відпрацьовували під час навчань. Правоохоронці також розповіли школярам про свою роботу, показали засоби захисту та дозволили оглянути службовий транспорт.

Для підвищення безпеки дитини поліцейські пропонують батькам забезпечити її GPS-трекером. З цим пристроєм вона може  безпечно пересуватися містом, а місцеперебування батьки завжди зможуть відстежити на карті. У разі загрози, дитина може натиснути на тривожну кнопку, яка є на приладі. Після цього на пульт поліції охорони надійде сповіщення. У такому випадку наряд реагування має за 3-5 хвилин прибути на допомогу дитині.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, як рятувальники навчають дітей практичним навичкам пожежогасіння та надання першої допомоги. Також інформували, як патрульні Тернополя розповідають дітям про правила дорожнього руху під час переходу проїжджої частини.

 

Читайте також:

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up