Подорожчання транспорту, віче, смерті на дорогах. Що схвилювало наших читачів цього тижня

Подорожчання транспорту, віче, смерті на дорогах. Що схвилювало наших читачів цього тижня

Як завжди, у неділю ми підсумовуємо події тижня. Що читали і коментували на "20 хвилин" найбільше.

Тролейбуси по 8, маршрутки по 9. Проїзд у Тернополі дорожчає. Нові тарифи прийняли на засіданні виконкому Тернопільської міської ради у вівторок, 30 жовтня. Діяти вони почнуть з 1 листопада. Найдешевшим проїзд буде для пасажирів з карткою тернополянина.

Тіла матері і сина знайшов у лісі їхній родич. Встановили, що причиною смерті стало переохолодження.

У зв’язку з подорожчанням проїзду у громадському транспорті працівники RIA media ініціювали флешмоб - #пішки_на_роботу. До нього приєдналося кілька сотень тернополян. Люди зрозуміли, що йти на роботу не так далеко і не так важко. Флешмоб триває, читайте умови і приєднуйтесь.

Смертельна аварія під Тернополем. 35-річний житель Буцнева загинув на перехресті, одна з доріг якого веде до Тернопільського м'ясокомбінату.  За словами очевидців, наїзд здійснив водій вантажного автомобіля, який сам викликав "швидку" і патрульну поліцію. Травми пішохода виявилися несумісними з життям.

«Надал, геть!», «Ганьба!» - скандували сьогодні тернополяни на Театральному майдані. Акцію вже охрестили транспортним віче і обіцяють продовження.

Сподіваємося, що новини наступного тижня будуть більш оптимістичними. Дивіться підсумки дня щобудня на наших сторінках у Facebook та Instagram.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Чортків'янка переборола закони гравітації: Ірина Кух здобула перемогу на чемпіонаті України з повітряної гімнастики photo_camera 21:00 Що думають тернополяни про трудових мігрантів з інших країн: опитування 20:00 Нову зупинку планують облаштувати на вулиці Підволочиське шосе — визначили інвестора 19:40 У селі Городище зіштовхнулися легківка та фура: що відомо Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 19:00 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока «Фест—2026» (партнерський проєкт) 18:00 23-річний воїн із Чорткова Дмитро Сеник отримав почесний орден «За мужність» 17:30 На Тернопільщині понад 12 тисяч абітурієнтів зареєструвались на Національний тест 17:03 Шквали та грози накриють Тернопільщину: оголосили штормове попередження 16:41 Відпочинок на природі 2026: заміські комплекси, бази, де можна відпочити з родиною (партнерський проєкт) 16:30 ДТП на дамбі: чи причетні мотоциклісти. Що дізналися про загиблого та 19-річного підозрюваного водія 16:12 У Тернополі безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу: графік 15:40 Два тижні буде обмежений рух на Торговиці через ремонт 15:15 Будівництво багатоповерхівки у Збаражі завершилося судом на 430 тисяч гривень 14:40 У центрі встановили знаки, які забороняють рух електросамокатів та скутерів 14:05 На Тернопільщині викрили автозаправку, що працювала без ліцензії 13:35 Борщівські спортсмени привезли перемоги з чемпіонату України з джиу-джитсу 13:00 Розшукують водія, який на Об'їзній збив 17-річного хлопця та покинув місце аварії 12:35 У центрі Тернополя дружини й матері полеглих Захисників посадили дві тисячі квітів пам’яті 12:05 Історія довіри й крадіжки в Білецькій громаді: поки чоловік спав, співмешканка винесла з дому гроші
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up