Потрібен нічний транспорт - пишіть!

Потрібен нічний транспорт - пишіть!
Якщо ви «за» те, аби в місті в ночі курсували автобуси чи тролейбуси, обов'язково про це напишіть. Газета "RIA" плюс спільно з громадськими активістами, міським управлінням транспорту, зв'язку та комунікацій вивчають питання доцільності такої ініціативи.

20 жовтня на сайті «20 хвилин» відбулась онлайн-трансляція чату-дискусії на тему: «Чи буде в Тернополі нічний транспорт?»

Врахувавши всі побажання жителів, які лишали свої відгуки у коментарях, учасники програми домовились про спільне ініціювання даного питання. Так, начальник управління транспорту, зв'язку та комунікацій Ігор Мединський пообіцяв, що влада запустить експериментальний маршрут, аби вивчити пасажиропотік після 22.00.

- Спільно з журналістами ми створюємо окрему сторінку, якщо побачимо багато схвальних відгуків тернополян, що нічний транспорт потрібен, то він буде, - наголосив він.

Наразі всі ми маємо унікальну можливість, щоб цей проект отримав майбутнє. Якщо ви «за» те, аби в місті курсував нічний транспорт, пишіть про це у коментарях. Але на початку повідомлення вказуйте, де саме, у якій годині ночі вам потрібен автобус чи тролейбус. Можливо, ви щодня повертаєтесь із нічної зміни або чергування. Може, щотижня приїздите з відрядження вночі. Вказуйте точно зупинку, де повинен зупинятись автобус, напрямок, куди ви їдете (мікрорайон міста).

Обговорення на цю тему буде постійно відкрите для всіх відвідувачів сайту до 19 грудня. Залишайте коментарі та будьте активними!

Просимо висловлюватись по-суті питання. Нецензурну лексику та образливі слова видалятиме модератор сайту.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (33)
  • Анонім
    нічний транспорт потрібен обовязково, але що ж тоді буде робити таксі? Чула про те, що таксі оплачують не виїзд транспорту вечері.
  • Анонім
    Нічний транспорт потрібний в нашому місті! Треба сполучити найвіддаленіші райони в місті, тобто Бам, Дружбу і Березовицю сполучити з центром. До речі сьогодні петиція про нічний транспорт в Києві набрала 10 тис. голосів.
  • Олег Стандрет
    Потрібен ранковий транспорт, щоб на 6-ту ранку доїхати з БАМу на автовокзал.
  • Анонім
    Особисто мені транспорт вночі не потрібен, але потрібен він допізна. Часто їду додому в 11 чи 12 ночі, хотілось би щоб ходили маршрутки і тоді. І ЩОБ ВОНИ ВІДОБРАЖАЛИСЬ НА СИСТЕМІ ДЕТРАНСПОРТ і було видно коли буде наступна.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Перегони на велосипедах, біговелах та самокатах влаштують для дітей у Тернополі 20:00 Джерсейське молоко та натуральний фермент: в «Агроленді» варили сир для гостей play_circle_filled photo_camera 19:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити 18:00 В Україні оновлюють шкільні їдальні: на проєкт спрямували ще 350 млн грн (опитування) Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:01 Дегустація з шансом виграти iPhone: на фестивалі в Агроленді порівнюють молоко двох порід корів 16:00 П’ять ліцеїв Тернопільщини отримають державне фінансування на сучасні лабораторії 15:00 Тернопільський музикант освідчився коханій під час концерту Дорофеєвої play_circle_filled 14:01 Дегустації, крафтові вироби та концерти: перший національний фестиваль молока відкрили у Великому Ходачкові photo_camera 13:00 Із червня на українців чекають зміни в мобілізації та бронюванні 12:00 Добірка активних і драйвових розваг у Тернополі: що пропонують і скільки це коштує 11:10 На Житомирщині дрони атакували критичну інфраструктуру, виникли пожежі 10:25 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока. Для гостей організували трансфер 10:00 У Кременці встановили рекорд України: в одному місці зібрали 1275 ляльок-мотанок photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Лановеччини Максима Савчука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up