Прикордонники запрошують на службу

Прикордонники запрошують на службу

Чернівецький прикордонний загін шукає вмотивованих, сильних, цілеспрямованих чоловіків для комплектування вакантних посад в підрозділах охорони державного кордону.

Запрошуємо на військову службу за контрактом або за призовом під час мобілізації. Впродовж перших шести місяців служби військовослужбовці за контрактом проходять відповідний курс підготовки, несуть службу на державному кордоні та не залучаються до ведення бойових дій.

Держава гарантує високе стабільне грошове забезпечення, повний соціальний пакет, виплату одноразової грошовї допомоги при підписані першого контракту у розмірі 18 000 грн., можливість навчання та підвищення кваліфікації.

Кандидати на посади будуть мати можливість проходження служби в м. Чернівці, м. Сокиряни, м. Кельменці, с. Мамалига, м. Герца, с. Тереблече, м. Красноїльськ, с. Фальків, с. Селятин Чернівецької області та м. Івано-Франківськ, с. Шибене Івано-Франківської області.

Відео дня

Якщо ти готовий приєднатися до сильних, мужніх, справжніх професіоналів та хочеш стати частиною потужної команди охоронців державного кордону України, контактуй з нами.

Детальні умови прийому на військову службу до Чернівецького прикордонного загону можна дізнатися в наших підрозділах комплектування або перейшовши за QR-кодом.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли про те, що в Україні планують створити реєстр ухилянтів. В Раді обговорювали можливість розсилання повісток через месенджери. Також розповідали про те, що у Тернопільському обласному військкоматі повідомили, що тим, хто добровільно не став на військовий облік, повістки вручатимуть у громадських місцях.

Читайте також:

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • myvova83

    Нема кому стріляти в спини вільному народу вільної країни?

    Tyt reply myvova83

    А потім тіла викидати в Тису

keyboard_arrow_up