У Раді обговорюють можливість надсилати повістки через месенджери

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки наразі розглядає питання удосконалення підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти їх за допомогою месенджерів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву народного депутата, члена Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки України Федора Веніславського.
«Ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з'явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн. Наразі розглядаємо можливість усунення бюрократичних проблем, пов'язаних з цим питанням», — заявив Веніславський.
За його словами, до початку повномасштабного вторгнення база мобільних номерів чоловіків призовного віку була майже повністю сформована. На думку нардепа, вже є технічні можливості упевнитись, що повістку було доставлено онлайн.
«Маємо бути відвертими: дійсно є певні проблеми з мобілізацією, тому що через війну маємо дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані. Але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом», — пояснив нардеп.
Нагадаємо, нещодавно заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що наразі не опрацьовується питання щодо інтеграції повісток в «Дію».
Читайте також:
Повістки й надалі вручатимуть у громадських місцях Тернопільщини
Мобілізація українських жінок і видача повісток через «Дію»: міфи та реальність
Чому на Тернопільщині масово роздають повістки на вулицях? Володимир Труш відповів на питання
Чи потрібно переселенцям ставати на облік у військкоматі та що загрожує у разі неявки: роз’яснення
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України. Без гендерної належності! Чи не так?
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.