Прийняли проект змін до Генплану Тернополя

Прийняли проект змін до Генплану Тернополя

Проект змін до Генерального плану і плану зонування затвердили на сесії міськради 24 березня. «За» проголосували 26 депутатів. 

Прийняли проект із врахуванням пропозицій депутатів і частково громадських активістів.

Нагадаємо, раніше міська влада створила робочу групу з доопрацювання проекту змін до Генерального плану. 

Зміни до Генеральних планів можна вносити не частіше, ніж раз на п’ять років. Існує процедура дострокових змін (яку і пропонують почати депутатам одразу після затвердження існуючої редакції Генплану — прим. авт.), проте вона складна і тривала. Сам же Генплан — основний містобудівний документ, дотримання якого обов’язкове. Він визначає, де в місті зелені зони, де зони промислові, громадські, житлові тощо.

Читайте також: Генплан не прийняли, перенесли на наступні сесії

Як бути з Генпланом, комісія не домовилася

Генеральний план: прийняти не можна перемалювати

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Мандруємо з Тернопілля: ТОП-10 локацій, які варто відвідати у сусідніх областях 21:00 Театр танцю «Посмішка» з Тернополя виборов гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Країна мрій» photo_camera 20:03 На місці колишнього кінотеатру та ТЦ може з'явитися торгівельно-офісний комплекс з готелем (ВІДЕО) play_circle_filled 19:00 Почали ремонт дитячого майданчика на Лучаковського. Договір уклали на 300 тисяч Від читача 17:21 Ветеранські гранти: служба зайнятості проводить інформаційну кампанію 18:00 Попередження про сильний туман оголосили на Тернопільщині на 13 листопада 16:50 Укриття за решітками. Чому в Тернополі вішають грати на мобільні захисні споруди? photo_camera 16:45 У Бучач приїхав Глава УГКЦ Святослав Шевчук. Які місця відвідав photo_camera 16:10 «Нас чують у світі»: інтерв’ю Наталії Бурлаку з Оксаною Бровко про відзнаку, яка стала голосом для українських медіа 15:35 Авіакомпанія Ryanair повністю відмовилась від паперових квитків: що потрібно знати пасажирам 15:05 Понад дві тисячі набоїв та саморобний автомат «Калашникова»: суд розгляне справу чоловіка з Заліщиків 14:41 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 12 листопада) 14:30 У Байківцях затримали тернополянина, який наловив 250 кілограм риби 13:50 На рідній Тернопільщині вітатимуть Героя, який повернувся з полону 13:10 Юні плавці з Чорткова привезли перемоги зі змагань 12:35 В Україні з'явиться цифровий сервіс для переселенців 12:05 У парку Сопільче видалять аварійні дерева 11:25 Рятувальники за добу двічі витягували карети швидких, які не могли дістатись до пацієнтів 10:45 В аварії неподалік Теребовлі постраждали троє людей 10:15 З будинку в Почаєві вкрали 700 доларів та 3040 гривень: поліція затримала підозрювану
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up