Суд оштрафував тернополянина за перебування без маски на дитячому майданчику і дрібне хуліганство

Суд оштрафував тернополянина за перебування без маски на дитячому майданчику і дрібне хуліганство
Фото з соцмереж

На дитячому майданчику на 15 Квітня поліцейські виявили 37-річного Любомира В. із явними ознаками алкогольного сп'яніння та без засобів індивідуального захисту. На вимогу поліцейських вдягнути захисну маску чоловік відмовився, поводився зухвало та нецензурно висловлювався.

Суддя Тернопільського апеляційного суду розглянув апеляційну скаргу Любомира В. на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 30 квітня 2020 року, якою його визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей) та накладено штраф у розмірі 17 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба Тернопільського апеляційного суду.

Санкція статті передбачає накладання штрафу: на громадян - від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (т. б. від 17 до 34 тис. грн), на посадових осіб - від двох до десяти тисяч (від 34 до 170 тис. Грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Не погодившись із рішенням місцевого суду, Любомир В. подав апеляційну скаргу, в якій просив постанову скасувати та звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Слід наголосити: хоча Любомир В. був належним чином повідомлений, на судові засідання в суді першої та апеляційної інстанцій він не з'явився. Лише подав заяву, в якій просив розглядати справу за участі його представника.

Розглянувши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, заслухавши пояснення представника особи, що притягується до адміністративної відповідальності, суддя Тернопільського апеляційного суду прийшов до переконання, що висновок місцевого суду про винуватість Любомира В. у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 44-3 КУпАП ґрунтується на належних і допустимих доказах та підтверджується матеріалами справи.

Читайте також Тернополянин заплатить штраф за те, що був на бульварі без маски і п'яний (ВІДЕО)

Як встановлено місцевим судом, увечері, 26 квітня 2020 року під час патрулювання м. Тернополя до поліцейського взводу №2 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції у Тернопільській області надійшло повідомлення, що на дитячому майданчику одного з будинків по вул. 15 Квітня невідомі особи порушують правила карантину.

На місці події патрульні виявили 37-річного Любомира В. із явними ознаками алкогольного сп'яніння та без засобів індивідуального захисту. На вимогу поліцейських вдягнути захисну маску чоловік відмовився, поводився зухвало та нецензурно висловлювався. У зв'язку з чим було складено три протоколи про адміністративні порушення: за ч.1 ст. 178 КУпАП (поява в громадських місцях у стані алкогольного сп'яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль), за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, що порушує громадський порядок та спокій громадян ) та за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Під час складення протоколів Любомир В. зателефонував до поліції та поскаржився на неправомірні дії патрульних, однак чітко пояснити суть скарги не зміг, але зізнався, що розпивав алкогольні напої на дитячому майданчику. Ця обставина підтверджується дослідженими місцевим судом відеозаписами.

Проаналізувавши матеріали справи, суддя Тернопільського апеляційного суду прийшов до висновку, що апеляційну скаргу притягнутого до адміністративної відповідальності слід залишити без задоволення, а постанову Тернопільського міськрайонного суду - без змін.

Щодо матеріалів про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), постановою Тернопільського міськрайонного суду від 14 травня 2020 року Любомира В. визнано винним і накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в дохід держави, що становить 51 грн.

Читайте також Стало відомо, як покарали тернополянина за прогулянку по набережній під час карантину

На Тернопільщині оштрафували чоловіка на 17 тисяч гривень за порушення карантину

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Маряна Тудорів
    давно пора
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Андрію Гребеняку 10:00 На Тернопільщині загинув 55-річний рибалка 09:30 Єрмаку обрали запобіжний захід: що вирішив суд 09:00 У бою за Україну загинув Герой з Чортківщини Олег Лега Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 08:40 Кількість постраждалих у Києві зросла до 31, серед них — дитина. Одна людина загинула 08:00 У Чорткові реставрують Нову синагогу: який вигляд матиме photo_camera 22:00 11 хвилин у стані клінічної смерті: у Тернополі медики повернули жінку до життя 21:00 Заморозки повертаються: прогноз погоди в Тернополі та області на 14-17 травня 20:30 Вхопив сокиру і замахнувся на жінку. Як суд покарав за погрозу вбивством? 20:00 Новий медичний центр зі сховищем можуть збудувати у Тернополі. Шукають інвестора 19:00 Розшукують водія, який на Шептицького збив пенсіонерку та втік з місця аварії 18:33 У небі над Тернопільщиною 13 травня зафіксували 23 «шахеди» 18:03 Щонайменше 800 дронів рф запустила по Україні від початку доби: Зеленський про атаку, що триває 17:07 У Почаєві 10-річний хлопчик на велосипеді потрапив під колеса авто 16:35 Професорка Тернопільського університету Світлана Пида отримала почесну нагороду від Академії наук 16:00 Від штурмовика «Магури» до чемпіона Європи: історія ветерана Василя Вовчанчина photo_camera 15:10 Внаслідок ударів по Рівному є загиблі та поранені: що відомо про атаку на Захід України 14:40 Всесвітньо відомий художник з Тернопільщини Іван Марчук отримав орден князя Ярослава Мудрого 14:25 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 13 травня)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up