Судове засідання у Львові про оплату 1215 гривень за відвідування тернопільських садочків перенесли

Судове засідання у Львові  про оплату 1215 гривень за відвідування тернопільських садочків  перенесли
  • Судове засідання у розгляді апеляційної скарги на скасування наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради мало відбутись сьогодні, 28 січня, у Львівському апеляційному суді.
  • Як повідомив адвокат, що захищає у суді права тернопільських мам, Ростислав Небельський, суд перенесли за заявою управління.

Нагадаємо, "Революція мам" розпочалась у Тернополі ще в грудні 2017 року. Майже рік тернополянки доводили владі, що іногородні діти не мають платити за освітні послуги у дитсадках. Тернопільський адміністративний суд виніс вирок про скасування наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради. Управління подало апеляцію у Львівський апеляційний суд. 

- Засідання відклали за зверненням сторони управління освіти і науки Тернопільської міської ради, - коментує адвокат Ростислав Небельський, - Відповідачі попросили час для того, щоб ознайомитись із документами. Це нормальна судова практика, але суд мав ще перед засіданням направити документи до відповідачів. У самому залі суду управління не могло розглянути ці документи. Тому засідання довелось відкласти.

Точна дата наступного судового засідання у Львівському суді стане відома за кілька днів.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:20 16 травня частково обмежать рух транспорту через ремонт на Торговиці 15:35 Двох посадовців обвинувачують у незаконній вирубці дерев на Тернопільщині майже на 2 млн грн 15:00 У ДТП на Кременеччині загинув кермувальник трактора 14:30 До здачі крові у Теребовлі долучилися сто жителів міста Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 14:00 Посилення вітру, дощі, грози: прогноз погоди на 16-18 травня 13:26 Довічне дали за трьох вбитих і трьох поранених у Доброводах 13:00 На Тернопільщині ліквідували чотири пожежі 12:20 Побиття 15-річного підлітка 18-річною дівчиною у Копичинцях розслідує поліція 12:00 Кулінарне шоу покаже Євген Клопотенко на «Фест молоко 2026» 11:30 Житель Тернополя втратив майже 29 тисяч гривень, повіривши в фіктивну «допомогу від ООН» 10:48 Наші вдома: в Україну з російського полону повернули 205 Оборонців play_circle_filled photo_camera 10:23 Аварія біля Тернопільського ставу: постраждав неповнолітній (оновлене) 10:10 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Ігорю Ніздропі 09:30 Кабмін затвердив виплати до Дня Незалежності: хто і скільки отримає 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Федуся, Андрія Яцківа та Михайла Юрківа 08:40 Кількість загиблих унаслідок атаки на Київ зросла до 24. Пошукову операцію завершили (оновлене) 22:00 У Сопільче пройде творчий вечір до Дня вишиванки 21:00 Тернопільська майстриня Світлана Заяць створює інструменти, вишиває і мріє, щоб через століття копіювали нас 20:00 «Мамо, мені тут добре, не плачте»: історія 26-річного захисника Богдана Ковальчука, який повернувся «На щиті»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up