Транспортна модель міста майже за 1,5 млн грн - яка вона (пряма трансляція)

Транспортна модель міста майже за 1,5 млн грн - яка вона (пряма трансляція)
  • Нову транспортну модель презентували в міській раді 17 грудня.
  • Представники компанії Dornier Consulting International GmbH в Україні поділилися своїми напрацюваннями та пропозиціями. 

Над новою транспортною моделлю міста компанія працювала кілька місяців. На дослідження, частину яких проводили студенти ТНТУ, з міського бюджету виділили 1 400 000 грн. Детальніше про це читайте тут: На нову транспортну модель Тернополя витратили майже 1,5 мільйона гривень.

Як презентували транспортну модель і які рекомендації представники компанії Dornier Consulting International GmbH в Україні пропонують для покращення транспортної мережі в місті, дивіться у стрімі. Подробиці згодом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:47 На Зборівщині є влучання в об’єкт інфраструктури 17:37 На проспекті Бандери перекрили рух для транспорту 17:09 У Тернополі є влучання (оновлюється) 16:40 У центрі Львова приліт дронів у житлові будинки Від читача 14:53 Ошукували військових на продажі елітних іномарок та відмивали отримані прибутки: на Одещині поліцейські викрили та затримали групу шахраїв 16:22 Вибухи під час повітряної тривоги на Тернопільщині: що відомо 15:52 Графік відключення світла в Тернополі та області на 24 березня (оновлене) 15:10 Шахеди на Тернопільщині: що відомо про повітряну тривогу (оновлюється) 14:35 115 тисяч за взуття, якого не існує: жінка з Тернопільщини втратила кошти під час покупки 14:07 «Червоний дизель» на заправці в Тернополі. Для кого насправді це пальне — журналісти запитали 13:20 Родина потрапила в аварію на Чортківщині: авто врізалось в огорожу 12:44 Горіла кімната в гуртожитку ЗУНУ: є постраждалі 12:34 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі вшанують пам'ять полеглих Героїв 12:06 Віктор Павлік прокоментував скандал з концертом: дружина каже, що артисту хотіли колоти адреналін 11:30 В аварії на Підгаєччині постраждала дитина 11:10 16 тисяч за посвідчення водія: колишнього директора автошколи в Теребовлі затримали на хабарі 10:45 За пропуски без причин каратимуть: МОН посилює контроль за відвідуванням шкіл 10:12 Суд на Тернопільщині виніс вирок чоловіку, який поширював дані про військових 10:09 Суперечливі проєкти, оновлений статут та квартири: ключові рішення сесії Тернопільської міськради 09:40 147 днів боротьби за життя: медики врятували дівчинку з Тернопільщини, яка народилась з вагою 750 грамів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up