Партнер рубрики Події

Цьогоріч випускниками «Університету третього віку» стали близько 70 тернополян

Цьогоріч випускниками «Університету третього віку» стали близько 70 тернополян

У Тернополі відсвяткували черговий випуск навчального проєкту «Університет третього віку», в рамках якого тернополяни «золотого віку» здобували нові знання і вміння з комп’ютерної грамотності, іноземних мов, практичної психології тощо.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Привітали випускників та вручили сертифікати про завершення навчання міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з директором Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Іриною Семанишин та начальником управління соціальної політики Віталієм Хоркавим.  Цьогоріч випускниками «Університету третього віку» стали близько 70 тернополян.

Відео дня

«Дуже приємно, що навчання в «Університеті третього віку» здобуло популярність і ця ініціатива прижилася у нашому місті. Кількість людей, які хочуть навчатися новому щоразу збільшується. Окрім навчання це і турбота про тернополян поважного віку, можливість гарного провести час, розкрити таланти, знайти нових друзів, — відзначає Сергій Надал. — За період навчання ви отримали нові навики, знання, які можете відтепер використовувати у повсякденному житті».

Довідка
Працює «Університет третього віку» у Тернополі з 2019 року. Організовує навчання Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення спільно з вчителями, викладачами освітніх закладів міста та студентами.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що у Тернополі англійську вчать навіть 80-річні.

 

Читайте також:

У Тернополі англійську вчать навіть 80-річні

Дозвілля для пенсіонерів: розклад занять на цей тиждень у тернопільському Терцентрі

Жителька Лошнева, що на Теребовлянщині, відзначила 100-літній ювілей

У Тернополі щосереди відбуваються зустрічі для літніх людей

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up