У 2-й міській лікарні Тернополя відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини»

7 квітня, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Тернополі традиційно відзначили «Свято сім’ї в очікуванні дитини».
Про це повідомили в Тернопільській міській раді.
З нагоди свята в міській лікарні №2 привітали майбутніх матерів квітами і подарунками.
«Кожного року це свято ми відзначаємо у приміщенні міської лікарні №2, — розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал. — В цей день вітаю всіх жінок, які вже пізнали материнство та майбутніх матусь, хто тільки в очікуванні немовляти. Бажаю вам народження здорових дітей, легких пологів і Божих ласк вашим сім’ям. Дякую всім медиками та працівникам пологового відділення за відданість у роботі».
«Свято сім’ї в очікуванні дитини» відзначають у Тернополі з 2011 року, а всього з початку 2023 року у Тернополі народилося понад 450 немовлят.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, якою є допомога при народженні дитини у 2023 році. Також повідомляли, що у березні Тернопіль отримав бейбі-бокси від німецьких благодійників.
Читайте також
Тернопіль отримав бейбі-бокси від німецьких благодійників: хто зможе отримати
Допомога при народженні дитини у 2023 році: на яку суму розраховувати і від чого вона залежить
Годинники, парасолі й рушники: які ще подарунки та за скільки купувала міська рада під час війни
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.