У Тернопільській міській дитячій лікарні відкрили оновлену кімнату матері та дитини

У Тернопільській міській дитячій лікарні відкрили оновлену кімнату матері та дитини

Цими днями у поліклінічному відділенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні відкрили оновлену кімнату матері та дитини у співпраці з міжнародною організацією «Save the Children».

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

«Кімната матері та дитини — це свого роду хаб, який дозволить розповсюджувати найсучасніші ідеї у сфері батьківства. Цей простір організовано для батьків, які приходять як на прийом до лікарів з дітьми, так і для отримання консультацій, — розповідає директор КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Андрій Артимович. — Тут є все необхідне для немовлят і мами, зокрема, сповивальний столик, вологі та сухі серветки, підгузники тощо. Для діток старших облаштована ігрова зона. Тож після процедур або в очікуванні лікаря у кімнаті можна деякий час перепочити».

Дитяча кімната працює з 08:00 до 20:00 год».

Також у кімнаті матері та дитини майбутні батьки зможуть отримати нові та необхідні консультації, відвідувати лекції та тренінги щодо грудного вигодовування.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що в Тернопільській міській дитячій лікарні відкрили нове хірургічне відділення.

 

Читайте також:

Нове хірургічне відділення відкрили у Тернопільській міській дитячій лікарні

У Тернополі відкрили оновлене онкогематологічне відділення для дітей

Прийняли покоління маленьких тернополянок. Дитячі гінекологині розповіли все про гігієну дівчат

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up