У Тернополі буде свій “Буковель”

У Тернополі буде свій “Буковель”
На пагорбі біля вулиці Г.Тарнавського роблять трасу для гірськолижних спусків. Уже встановили новий підйомник. У планах — навіть снігові гармати.

Про це 14 січня кореспонденту “20 хвилин” розповів куратор по заміні підйомника Віталій Кирилов.

- 26 листопада був підписаний договір між міською радою та тернопільською гірськолижною школою “Екстрім”, у якій, зокрема, йшлося про заміну старого підйомника, - каже чоловік. - Раніше він був гачковим бугельним. Тепер же це - мультиліфт. Він - зручніший і більш безпечний у використанні.

Цей пагорб (у народі “Стрільбище” - прим. авт.) спортсмени із гірськолижної школи використовують для тренувань на лижах та сноуборді. Узимку туди навідуються і пересічні тернополяни: також покататися на лижах, сноуборді, санчатах...

{photo_gallery id=2695|}

- Якщо випаде достатньо снігу, то підйомник ми можемо запустити в той же день, - додає Віталій Кирилов. - Він, правда, був уже користований. Однак працює справно. Ми його придбали у Швейцарії. Одночасно підйомником може користуватися майже 15 людей. Він піднімає від 500 до 700 людей у годину.

Офіційно здати роботи, за словами співрозмовника, запланували вже в цю суботу, 18 січня. Куратор проекту додає, що користуватися підйомником зможуть усі охочі.

- Приблизна оплата за один підйом - 3 гривні, - уточнює Віталій Кирилов. - Безлімітні сеанси ми ще не обдумували. До речі, спортсмени гірськолижної школи “Екстрім” щодня матимуть по кілька годин безкоштовного користування підйомником.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anonymous
    А прокат спорядження?
  • Anonymous
    Гора існує уже 28 років, завдяки директору Школи "Екстрім" Ліщуку Володимиру Савичу. Завдяки його інтузіазму, та спільній праці колективу Школи Тернопіль отримує із зимових видів спорту більше медалей ніж з усіх інших видів спорту разом взятих. Міська Рада пішла на зустріч інвесторам, які хочуть допомогти у розвитку Школи і зробити в самому серці міста - гірсколижний комплекс. В цьому році інвестори поставили новий підйомник, у наступному, якщо все буде добре, будуть снігові гармати і ратрак. Найголовніше щоб Тернополяни знали про цей проект, користувались його послугами. Тим більше оплата за один підйом всього 3-5 грн. Якщо у когось виникнуть питатння по ділу, компетентно зможу дати відповідь, пишіть.
  • Anonymous
    ше якось дивно шо там ту ділянку незабудували чимось, бо сьогоднішня свободівська влада голодранців в Тернополі, які живуть таке враження за принципом "останнього дня в свому житті" вже має в цьому толк.. їм паркові зони і навіть школи для дітей на заваді не стоять... хоча бізнес на цьому свободівські пацанята скоріше всього закрутять, так просто вони нічого нероблять.... давайте дефіляду там організуємо чи ще якусь попойку для народу, щоб голову забамрурити їм чимось, щоб менше своєю головою думали, а вашими порожніми гаслами.. агов організатори з міської ради..ви є??
  • Anonymous
    Тернонопільська * СВОЛОТА: брехуни і злодії на чолі з їхнім бенладаном. От і все інтервю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:40 Мешканця Тернопільщини засудили за ввезення авто під виглядом допомоги для ЗСУ photo_camera 16:20 У Кременці в руках чоловіка здетонував запал до гранати: у нього виявили сотні набоїв photo_camera 15:50 У центрі Чорткова планують змінити рух: показали спроєктовану схему 15:20 На парковці у Кременці палав автомобіль Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 14:50 Українці тепер можуть дізнатись онлайн, чи є у них обмеження на виїзд за кордон 14:20 У Сопільче проводитимуть обробку від кліщів: рядять утриматись від відвідування парку 13:45 У Тернополі водій не пропустив на пішохідному жінку з двома дітьми 13:05 Росіяни вдарили по Епіцентру в Прилуках: є загиблі та десятки поранених 12:30 Вбивство матері на очах у дітей: судитимуть чоловіка з Монастирищини за смертальні поранення дружині 12:00 На сцені Євробачення вперше звучала бандура: серед її творців — двоє тернополян 11:25 Тариф на воду в Тернополі може зрости майже втричі: просять подавати пропозиції та зауваження 10:40 Колишнього посадовця з Лановеччини оштрафували за несвоєчасне подання декларації 10:11 Аварія на Чортківщині: Volkswagen зіткнувся з вантажівкою, двоє травмованих 10:00 lifecell перетнув позначку у мільйон MNP-абонентів — чому користувачі обирають цього оператора (новини компаній) 09:36 П’яний водій електроскутера і 100 доларів у багажнику: на Тернопільщині жінка пропонувала хабар поліції 09:00 Обірвалось життя воїна з Тернополя Анатолія Покойового 08:00 Самокати під забороною: У Тернополі почали жорсткіше карати за їзду на електротранспорті у пішохідній зоні 22:00 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 21:00 Арешт рахунків та новий поріг для продажу житла боржників: на українців чекають зміни у системі стягнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up