У Тернополі маленьких красунь запрошують на кастинг “Міні Міс 2019”

У Тернополі маленьких красунь запрошують на кастинг “Міні Міс 2019”

На кастинг “Міні Міс Тернопіль 2019” запрошують маленьких тернополянок у четвер, 18 квітня.

 

Фестиваль краси і таланту «Міні Міс» організовують у Тернополі вже сьомий рік поспіль.

Участь у відборі зможуть взяти дівчатка від 5 до 14 років, які виступатимуть  у трьох категоріях: 5 - 7 років, 8 - 10 років та 10 - 14 років.

- Цьогоріч ми будемо набирати на конкурс молодших дівчаток, - пояснює співорганізатор конкурсу Юлія Мосейко. - І вже 1 червня вони змагатимуться за звання найкрасивішої. Важливою частиною конкурсу є шоу талантів. Дівчатка можуть показувати будь-який талант, головне, щоб їх виступ тривав не більше двох хвилин. Також дівчатка будуть готувати три дефіле, до яких ми їх попередньо підготуємо. 

Відео дня

Зазначимо, кожна з учасниць буде нагороджена дипломом, стрічкою та короною. А переможниці офіційних номінацій представлятимуть місто Тернопіль на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах краси.

Організатори запрошують маленьких красунь прийти й спробувати свої сили.
Кастинг відбудеться 18 квітня о 17 годині  в приміщенні кінотеатру Довженка, що на проспекті Злуки, 45. За додатковою інформацією звертайтесь до співорганізатора - Юлі Мосейко. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • David Starr
    Знущання над дитячою психікою не надто розумних дорослих.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Готуємо мариновані яйця та імбир 09:15 Масштабна пожежа біля Тернополя: вогонь знищив частину Чистилівського орнітологічного заказника 09:00 На війні загинули Захисники Ігор Синенький з Теребовлі та Іван Щебивлок з Тернополя 22:00 Поліцейські застерігають від квартирних крадіжок напередодні Великодніх свят Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 20:45 Короткочасні дощі і грози: якою буде погода 19-21 квітня 20:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 19-20 квітня 19:01 «Дякую, що скинули кошти на ніжки для тата»: 5-річна донька військового подякувала за допомогу play_circle_filled 18:01 Чисте місто починається з тебе: понад 100 людей прибирали парк «Загребелля» photo_camera 17:30 «Зі Світлим Христовим Воскресінням!» - Великоднє вітання від Віталія Мариновського, добровольця російсько-української війни, директора ТОВ «ВВС-БУД» (новини компаній) 17:03 До 10 років позбавлення волі засуджено водія, який вчинив смертельну ДТП та втік з місця аварії 16:30 В аваріях на Тернопільщині травмувалися двоє дітей 15:56 У Плотичі горить очерет — площа пожежі близько 3 гектарів 15:30 Діти-дітям. 140 пасок тернопільські пластуни передадуть у сімʼї до Великодня 14:25 Україна повернула тіла ще 909 загиблих військових 14:15 У храмах Тернополя провели обряди винесення Плащаниці: дивіться фото photo_camera 14:01 У вчиненні двох сексуальних злочинів у Тернополі підозрюють 20-річного чоловіка 13:15 Купують ковбаси та паски: на ринках Тернополя черги перед Великоднем photo_camera 12:31 64-річного чоловіка і його сестру знайшли мертвими у їхньому будинку в Бережанах 12:09 На Кременеччині горіла зерноочисна споруда
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up