Укриття біля зупинок ремонтують: як вони виглядають тепер

Укриття біля зупинок ремонтують: як вони виглядають тепер

Фасади деяких мобільних укриттів біля зупинок громадського транспорту за кілька місяців після облаштування почали облущуватися. Тепер їх відновлюють. Як вони виглядають тепер та які мають відремонтувати? 

Як повідомили у міській раді, два укриття з десяти потребує відновлення фасаду. Це укриття біля зупинки на вулиці Дружби та на проспекті Степана Бандери. Старе покриття повністю зняли.

На проспекті Бандери вже оновили фасад. Згодом мають нанести малюнки, щоб воно виглядало так, як інші укриття біля зупинок. У міській раді повідомили, що ці роботи виконують за кошти виробника мобільних укриттів у відповідності до гарантійних зобов’язань, тобто кошти з міського бюджету на це не виділяють.

Відео дня

А от всередині укриття брудно. У кутку – калюжа, сміття, недопалки. Стояла порожня пляшка з-під горілки. В укритті неприємний запах.

Інше мобільне укриття на вілиці Дружби ще з голими бетонними стінами. Станом на 24 травня фасад ще не відновили. Біля входу – табличка з QR-кодом з мапою укриттів. Всередині була брудна підлога. На лавці лежала сорочка.

А ви користуєтесь мобільними укриттями під час тривоги? Пишіть у коментарях!

 

Читайте також:

На вході решітка і замок: тернополяни скаржаться, що не змогли потрапити до укриття під час обстрілів

На укриттях біля зупинок вчепили грати. Усередині бруд, калюжі та сміття – «20 хвилин» перевірили

Порозтирали віником по підлозі... Як після нашого експерименту прибирали укриття на зупинках

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
 • Ірина Жижіна

  Які це укриття? Це масовий могильник для людей. Укриття вони і називаються укриттями, щоб люди могли заховатись, а не стати мішенню для ворогів. Вони повинні бути заховані під землею, а не на поверхні. Якийсь " господар" добре придумав, як ще на війні можна списати грошенят, от і придумав пастку для народу. Чудово знав, що будуть проблеми з такими " укриттями", чудово розумів, що ці проблеми треба буде вирішувати, тобто  на цих собачих будках  будуть постійно капати грошенята. Ось і вся політика.
 • Читач29

  тільки поставили ...зразу ремонт...це що
 • Степан Яловега

  наші люди з укриття туалет зроблять

  Maria Maria reply Степан Яловега

  Степан Яловега А хіба це укриття?Якраз для туалету більше підходить!

  Vasil Chizhov reply Степан Яловега

  Степан Яловега це укриття від стрілецької зброї, а так це мішень
 • Володимир Клочанюк

  Там з переляку люди обісцялися......

keyboard_arrow_up