Вибори, міні-спідниці і втрати. Що читали тернополяни цього тижня

Вибори, міні-спідниці і втрати. Що читали тернополяни цього тижня

У неділю ми традиційно підбиваємо підсумки тижня, що минає, і визначаємо публікації, які читали і коментували найчастіше.

Учасники громадської організації “Єдина родина Тернопільщини”, дружини та матері загиблих в АТО воїнів звернулись до людей із закликом відповідально поставитись до вибору. На прес-брифінгу, який відбувся 5 квітня голова ГО сказала, що події, які відбуваються в Україні ображають пам’ять героїв.

Міні-спідниці – цей мініатюрний предмет одягу з’явився у 1960-х як символ бунтівної молодіжної культури, але досі не втрачає популярності. В одних він викликає симпатію та зачарований погляд, в інших – роздратування і недобрі думки. А ви як думаєте – чи варто дівчатам та жінкам  носити короткі спідниці? Візьміть участь в обговоренні. 

За результатами виборів 2019 Зеленський в першому турі впевнено обходить Порошенка. Ви задоволені такими результатами? У нашому опитуванні думки розділились навпіл.

Лідер виборчих перегонів на Тернопільщині - чинний Президент Петро Порошенко, у нього 24.39 % симпатиків серед тернополян. Друге місце займає Юлія Тимошенко, у неї майже 19% голосів виборців. Третій у списку - Анатолій Гриценко, за нього віддали голоси понад 17% тернополян. В обласному центрі розклад інший.

Стало відомо, що сьогодні на 86-му році життя помер Олексій Попадюк, якого тернополяни знали як автора і продавця книжок на зупинці біля Зеленої церкви. Тернопільський вуличний письменник заробляв на друк наступної книжки, продаючи тиражі попередніх своїх романів. Чоловік, який все життя пропрацював слюсарем, писав, бо вважав, що кожен чоловік повинен написати книжку.

 

Щоденні відеопідсумки дивіться на наших сторінках в Instagram та Facebook 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Павел
    Ты, Петенька, не нервничай, не прыгай,
    Твои враги тебе привет передают.
    Нас не пугай предвыборной интригой.
    Свой КРАХ встречай. Тебе пришёл КАПУТ!
  • David Starr
    Вибори і війна колись закінчуються, а міні-спідниці - вічні! :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:43 Вирок у справі вбивства подружжя на Дівочій: тернополянин отримав довічне ув'язнення 11:20 Восьмирічний хлопчик потрапив під колеса авто в Бережанах 10:28 Нічна аварія на Злуки: водія Opel забрала швидка 10:05 Тернополян та гостей міста просять утриматись від відвідування парків: знищують кліщів Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 09:35 Удар по дитсадку, залізниці та «шахеди» на Хмельниччині: вночі росіяни атакували Україну 09:00 Підтвердили загибель 24-річного Героя з Чорткова Андріана Стасишина 08:00 Робота для людей 50+: в Україні з'явиться нова державна програма 21:40 Єрмаку повідомили про підозру в легалізації грошей 21:00 Безоплатні УЗД у Тернополі: де доступна така послуга та як отримати направлення 20:00 Картопля, яйця, помідори: скільки коштують продукти в тернопільських супермаркетах play_circle_filled photo_camera 19:00 «Хто, як не я»: у Тернополі родина загиблого військового Івана Климовича отримала його посмертну нагороду play_circle_filled photo_camera 18:00 Штормове попередження через грози оголосили на Тернопільщині 17:20 Після невдалого сезону у ФК «Нива» попрощався із головним тренером 17:00 Де відремонтувати авто у Тернополі та області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 16:46 Чоловіка забрали в ТЦК, а через три дні дружина знайшла його побитим біля Почаївської лаври 16:10 Тернопільські школярі отримали прапор Євросоюзу з рук президентки Європарламенту 15:40 Заступницю директора тернопільського центру профтехосвіти покарали за премії дружині керівника 15:07 «Рекорд» вихідних — 2,43 проміле: у Тернополі масово ловили п’яних кермувальників 14:30 На Тарнавського відкрили меморіальну дошку на честь захисника Олега Черкашина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up