Воду мешканцям на Київській включили, але проблему з трубою не вирішили

Воду мешканцям на Київській включили, але проблему з трубою не вирішили
  • Через прорив труби, яка проходить під ринком на 15 Квітня, кілька днів мешканці чотирьох будинків були без води.
  • На 5 день воду людям відновили, проте проблема з трубою так і залишилась.  

 

Нагадаємо, без води залишились мешканці будинків на вул. Київській, 7, 9 , 11 та 11 а. КП "Тернопільводоканал" намагався ліквідувати аварію. Проте доступ до місця прориву обмежують торгівельні будки та літній майданчик. 

Як повідомив голова ОСББ Київська 9 Михайло Чорний, воду включили ввечері у суботу, 28 жовтня. 

-    Але, що вони зробили: ринок кіоски так і не забрав, то комунальники перед ринком розрізали трубу і зробили якийсь реверс, - каже чоловік. - Це ніби тимчасово, поки не куплять нову трубу і не замінять стару. Нам сказали, що директор ринку погодився купити нову трубу, щоб замінити стару. Її ціна десь 10 тисяч доларів. Але чи буде так і чи достовірна це інформація – невідомо. Ми хочемо, щоб ту проблему вже вирішили і мешканці не страждали. 

У «Водоканалі» кажуть, що сподіваються на заміну мережі. Але, оскільки кіоски ринку розташовані на червоній лінії і цим перешкоджають доступу комунальників до мережі, то саме  ринок має придбати нову трубу для заміни. Потрібно замінити 150 метрів труби. 

Щоб з’ясувати чому МАФи ринку встановили на червоних лініях ми подали інформаційний запит у міську раду. Відповідь опублікуємо, як тільки отримаємо.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Анонім
    Та труба ,Що із золота зроблена ,що аж 10 000 доларів коштує . 150 метрів пластмасової труби  не може коштувати 10 тисяч доларів
    тойво reply Анонім
    мабуть додали вартість робіт по заміні.
    Piter Savka reply Анонім
    може, вона груба
    Anonymous reply Piter Savka
    а відкати?
    Piter Savka reply Anonymous
    само собою
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:14 Загибель директора та керівниці відділу меблевої фабрики: що нового у справі про аварію 16:40 МОЗ розширило сервіс пошуку найдешевших ліків 16:08 Обговорення без обговорень? Як у Тернополі вирішують долю підвищення тарифу на воду 15:50 1474 жителі Тернопільщини перебувають на обліку поліції за домашнє насильство 15:20 Суд постановив конфіскувати сім автомобілів, які ввезли на Тернопільщину під виглядом гуманітарки 14:43 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 17 червня) 14:20 У Тернополі демонтують 23 незаконно встановлені платіжні термінали 13:40 У Тернополі ресторан оштрафували на 48 тисяч гривень через кальяни та рекламу сигарет 13:10 Помста товаришу: за крадіжку відповідатиме 17-річний тернополянин 12:40 Зеленський відзначив стипендіями двох діячів культури і мистецтва з Тернополя 12:06 Пропозиції до «Алеї Зірок» можна подати через е-Тернопіль 11:40 У пожежі на Текстильній постраждав працівник підприємства 10:45 Житель Тернополя хотів орендувати квартиру, натомість втратив понад 8 тисяч гривень 10:12 Відбувається заміна представника Омбудсмана в Тернопільській області, — Карпенко 10:01 АН «ВІСОН» у Тернополі: коли нерухомість починається з довіри (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up