Партнер рубрики Події

Яка ситуація з вимкненнями світла на Тернопільщині 28 травня (ГРАФІК)

Яка ситуація з вимкненнями світла на Тернопільщині 28 травня (ГРАФІК)
  • 28 травня  для Тернопільської області, НЕК «Укренерго» не встановило ліміти споживання протягом дня, але ситуація може змінитись. 
  • Тому зберігайте графік відключень на такий випадок. 

Про ситуацію зі світлом на Тернопільщині повідомляє Тернопільобленерго. 

—  28 травня, для Тернопільської області, НЕК «Укренерго» не встановило ліміти споживання протягом дня. Саме тому, вимкнення електроенергії завтра не прогнозується. Проте, якщо в енергосистемі  виникатиме дефіцит, то ситуація може змінитися. Енергетики наполегливо просять споживачів використовувати електроенергію раціонально. Не вмикати потужні електроприлади одночасно, а використовувати їх по черзі, особливо в години ранкового і вечірнього максимумів, — йдеться в повідомленні. 

Графік погодинних відключень

Відео дня

Переглянути до якої групи належить ваша вулиця можна у публікації З 20 травня знову діятимуть графіки погодинних відключень світла. Шукайте свою вулицю

Примітка:

  •  Даний графік розроблено АТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК Укренерго лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України.
  • У разі гострої необхідноті, АТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.
  • Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.
  • Даний графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах Тернопільської області, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів.
  • Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.
  • Вимкнення, згідно даного графіку не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури .

Можна скористатися додатком

У Тернопільській міській раді зазначають, що графіки відключень електрики також доступні у додатку «е-Тернопіль». Для того, щоб скористатись графіками, необхідно завантажити додаток «е-Тернопіль» (для iOS та для Android). На головній сторінці обрати розділ «Мапи», з  переліку вибрати «Де світло», а далі – «Графіки». Після цього необхідно ввести адресу, за якою бажаєте дізнатись графік відключення світла.

— Графіки будуть застосовувати у випадку дефіциту електроенергії. Тобто у разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися, —  зазначають у міській раді.

Економте електроенергію

Аби зменшити тривалість відключень, Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання. 

  • Важливо зменшити використання енергоємних приладів у пікові години (особливо ввечері з 17:00 до 22:00). 
  • Промислових споживачів просимо максимально залучати імпорт для гарантованого уникнення відключень та посилення стійкості енергосистеми. 

Чому так важливо економити електроенергію - Главком

Нагадаємо, раніше наші журналісти розповідали, що у спекотну погоду світло можуть вимикати частіше 

Читайте також:

Графік відключення світла в Тернополі та області

«Генератори, свічки вже маємо»: тернополяни розповіли, як готуються до можливих блекаутів

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up