Захисник «Азовсталі» з Тернополя Михайло Діанов передає всі донати на лікування побратимам

Захисник «Азовсталі» з Тернополя Михайло Діанов передає всі донати на лікування побратимам

Загалом українці зібрали на допомогу Михайлу Діанову 23 млн 430 тис. гривень.

Про своє рішення Михайло Діанов повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

— Друзі, усі ваші донати передаю на лікування побратимам! — йдеться у повідомленні. — Ваші донати були не лише турботою – це ще й велика відповідальність. Вони мають знайти правильне і чесне застосування.

Михайло Діанов розповів, що від перших днів звільнення він отримав надзвичайну турботу своїх співвітчизників, увагу журналістів і багатьох бажаючих допомогти.

Відео дня

— Я отримав колосальну суму допомоги від простих громадян. Загалом 23 млн 430 тис. грн. Нема достатніх слів вдячності всім вам, — пише героїчний морпіх. — Я планував їх витратити на лікування. Однак, як я вже казав раніше, Рінат Ахметов і футбольний клуб «Шахтар» вирішили допомогти мені з лікуванням, з пошуком найкращих лікарів за кордоном, з підготовкою документів. Це дає мені надію, що в мене знову буде повноцінна права рука.

Я знаю, що мені пощастило більше, ніж багатьом хлопцям. Мене впізнають, допомогти мені відгукнулось так багато людей. І тепер я маю шанс повернути собі здорову руку. Я мрію про те, що так само я зможу допомогти й іншим хлопцям. Моя головна мета, щоб ампутацій було менше, а ветеранів зі здоровими кінцівками – більше.

Тому я вирішив спрямувати всі зібрані кошти своїм побратимам. Невдовзі я розповім про кожного, кому буде надана допомога, і готуватиму повний звіт використання ваших грошей. Ви прагнули допомогти мені одному, а, сподіваюсь, допоможете багатьом захисникам України!

У коментарях люди пишуть слова підтримки.

Olya Shvedyk написала: Молодець Мішаня. Це дуже шляхетний вчинок. Поважаю.

Roksolana Hnatyuk пише: Михайло Олександрович Діанов бажаю Вам та Вашим побратимам швидкого відновлення! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Наталія Капітаненко написала: Одужання вам як найшвидше! Ви вже зробили і робите дуже багато для своїх побратимів ! Все буде добре, віримо в вас і перемогу ! Ви були відверті і чесні перед людьми. Про те ,що вам запропонував допомогу на лікування олігарх ви не приховували і сказали це в інтерв'ю, тільки не називали прізвище.

Наталія Швайка Репак написала: Вітаю з Днем Захисника! Дякую тобі, як і завжди! Я була впевнена, що ти так вчиниш, бо інакше б не зміг. Хоча, і далі вважаю, що кожен з вас достойний таких коштів за свій подвиг, як найменше з того, чим можуть віддячити люди, які не пізнали жахів війни і полону.

Батанова Людмила написала: Дякуємо Вам за приклад людяності, незламності та справжності до кінця. Ваші вчинки надихають залишатися бути такою, як є. Попри всі обставини. І боротися на своєму тиловому (можливо поки що) фронті до перемоги. Героям Слава! З такими людьми як Ви ми обов'язково переможемо.

Bevzyuk Tatyana: Вітаю зі Святом, в мене не було сумнівів щодо тебе, ти зробив дуже багато і зробиш, швидкого відновлення, дякую що ти такий є ✌️

Нагадаємо, 21 вересня Михайла Діанова — захисника заводу «Азовсталь» з Тернополя — звільнили з російського полону. Йому збирали кошти на лікування. У Маріуполі він отримав численні травми. Чоловік має роздроблену праву руку та кульові поранення ніг. Нещодавно він повідомляв, що благодійники сплатять за його лікування у США.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (239)
 • Khrystyna Letniak

  Здоров‘я тобі,Справжній Герой України😇
 • Ольга Бугера

  Слава Україні і їі героїчним хлопцям !!
 • Світлана Веселовська

  🙏🙏🙏
 • Дмитро Величко

  Бо це Україна, а не засрана і закривавлена фашистська расєя! Ті недорозвинені, з зайвою хромосомою, виздихають всі до одного, але так і не зрозуміють, на кого вони напали.

keyboard_arrow_up