Заправка, wi-fi для нових автобусів і рятувальний катер: на що в Тернополі витратять два мільйони

Заправка, wi-fi для нових автобусів і рятувальний катер: на що в Тернополі витратять два мільйони
  • Рішення про перерахунок коштів на рахунок КП "Тернопільелектротранс" прийняли на засіданні міськвиконкому 6 лютого.
  • 2 млн 100 тис грн підприємство витратить на будівництво нової авто-газової заправки, придбання катера, що курсуватиме на Ставу, а також придбання пристроїв для роботи Wi-fi в міських тролейбусах.

Нагадаємо, 15 нових низькопідлогових автобусів Тернопіль придбав у кредит в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України».

23 грудня 2019-го року на  сесії Тернопільської міської ради депутати надали дозвіл КП «Міськавтотранс» на участь у проєкті шляхом залучення коштів позики відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в обсязі 2,0 млн євро. Кошти використають для реалізації проєкту «Оновлення рухомого складу автобусного парку КП «Міськавтотранс».

Автобуси придбають  за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку, що надаються у вигляді кредиту на пільгових умовах, в обсязі 2 млн Євро, строком на 13 років.

Як зазначив директор КП "Електротранс" Андрій Мастюх, зараз з міського бюджету виділила кошти на проведення авансового платежу за нові автобуси. 

- Ми завершуємо усі процедури із підписання необхідних документів, - говорить Андрій Мастюх". - Після оформлення лізингу, упродовж двох-трьох тижнів з моменту підписання угоди автобуси вже вийдуть на дороги Тернополя. 

Щоб автобуси надавали якісну послугу перевезення, у них планують встановити WI-fi роутери. На це із бюджету виділили сто тисяч гривень. 

Нагадаємо, Wi-fi у деяких Тернопільських тролейбусах запрацював ще з 2014-го року. 

Однак, як скаржаться тернополяни, насправді Wi-fi  у тролейбусах дуже слабий і не тягне.

- Я постійно користуюся громадським транспортом. Багато разів пробував підключитися до інтернету, але безрезультатно. Тому зустрічне питання: на що витратили гроші? - говорить студент Вадим.

Заправка для нового транспорту

У Тернополі планують побудувати автогазову заправку. 

- Відповідно до доручень, які ми отримали від міського голови, у минулому році нам виділили земельну ділянку для будівництва газової заправки, -  каже пан Мастюх. - Зараз КП "Електротранс" володіє 21-м автобусом на скрапленому рідкому газі. Для того, щоб ми мали можливість трішки здешевити ці моменти, потрібна власна заправна станція. Проєктно-кошторисна документація - на стадії виготовлення. Деякі підготовчі роботи вже проведені. Тепер ми чекаємо завершення експертизи, реєстрації і після того зможемо розпочати роботи. 

У рішенні міськвиконкому також йдеться про придбання нового катера за 350 тис. грн для курсування на Тернопільському ставу. За попередньою інформацією, катером будуть користуватися рятувальники. 

Опитування

Чи потрібні у Тернополі автобуси у кредит?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Bogdan NBB
    За такі гроші можна не лише wi-fi поставити,а поміняти весь транспорт тернополя,причому на нові автобуси.
  • Ewgen Sydor
    Вай файл навчив студентів займати передні сидіння, які призначені для пасажирів з дітьми та інвалідів . Також вони біжать до кабіни водія і закривають дзеркало , чим заважають роботі водія. Вчіться правильно користуватися громадським транспортом , а потім вже вай фай
  • Helga Soloha
    Даже коли тролiк мимо проiзджав до мене починили сипатися повiдомлення! А зараз нiчого несипеться
  • Helga Soloha
    Пробували! Колись той вай-фай дiйсно був! Зараз його нiде немаэ!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:10 Російський безпілотник влучив у багатоповерхівку в Одесі: є загиблий та поранені 20:00 Справу про смерть однорічного Єремія у лікарні знову відклали: адвокат потерпілих просить покарання 19:00 85 громад УПЦ на Тернопільщині досі не перейшли до Православної церкви 18:07 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання Від читача 17:19 Ветеран з Кременеччини отримав грант від Служби зайнятості та розвиває тепличне господарство 17:20 Погодили невід’ємні поліпшення для колишньої аптеки на Руській: чи приватизують приміщення 17:15 Повнопривідний пікап Isuzu для бійців 101-ї ОБрТрО: Сергій Надал (пресслужа Тернопільської міської ради) 16:55 У Тернополі визначили переможців чемпіонату «Динамо» з легкоатлетичного кросу 16:15 Оприлюднили графік зупинок котелень на ремонт у Тернополі 15:40 Обіцянка виїзду за кордон вартістю 13,5 тис. євро: справу бережанця передали до суду 15:00 Тернопіль святкує 486-річчя: в «Українському Домі» відкрили мистецьку виставку play_circle_filled photo_camera 14:36 У Чорткові зростуть ціни на проїзд в громадському транспорті 14:01 У тернопільському ліцеї вручили нагороди мецената з Австралії: хто став лауреатом 13:50 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 15 квітня) 13:35 Новий предмет «Основи національного спротиву» буде обов'язковим для всіх студентів: що там вчитимуть 13:00 Обірвалось життя молодої вчительки Тернопільської музичної школи Ірини Томин 12:30 На Тернопільщині мотоцикл злетів з дороги і врізався в огорожу: 20-річна пасажирка в реанімації 11:55 Понад 40 депутатів присутні на сесії обласної ради. Які питання мають розглянути 11:30 Відключення води у Варшавському мікрорайоні: перелік вулиць 10:50 У релігійної організації-забудовника через суд вимагають сплатити 1,2 мільйони гривень пайової участі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up