Збирають кошти на придбання буса для перевезення загиблих в АТО

Збирають кошти на придбання буса для перевезення загиблих в АТО
Кошти на придбання буса-рефрижератора для перевезення загиблих бійців АТО збирає громада Кременеччини. Машину планують використовувати для потреб всієї області. Адже коли стається біда з кимось з бійців, виникає серйозна проблема, - тіло нема чим привезти, бо ніхто не хоче давати свій транспорт.

- Тому громада Кременця разом зі священиками УПЦ Київського патріархату та волонтерами вирішили, що потрібно придбати власним коштом бус-рефрижератор, - каже керівник Кременецького  Автомайдану, волонтер Іван Селедець. - Щоб рідні, до яких прийшло горе, змогли звертатися за контактним телефоном, де їм допоможуть у вирішенні проблем, які пов'язані із поверненням наших загиблих героїв.
Волонтери просять усіх не бути байдужими до чужої біди і долучитися до збору коштів. 

- Я вже не раз возив загиблих з АТО і щоразу виникає одна і та ж сама проблема: нема транспорту, - каже Іван Селедець. – Загалом важко знайти водія, який поїде в таку далеку та неспокійну дорогу, важко знайти кошти на пальне. Ці питання ще можна вирішити, а от авто не кожен хоче давати для таких поїздок. Відтак ми вирішили придбати машину для таких потреб. Вже знайшли бус в Латвії, його ціна 3-4 тис у.о.

Довідка 
Кошти на придбання буса-рефрижератора можна перерахувати за реквізитами: 
Номер картки : 5168757225231648 - Селедець Іван
Номер картки : 5168755381690862- Василiв Iгор
Телефони для довідок:  
0682463376- отець Володимир
0964924983 - отець Андрій
0637699791- Василів Ігор
0672086886- Селедець Іван

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 12 грудня на Театральному майдані освятять Різдвяну шопку. Ялинки цьогоріч не буде 09:00 Тернопільщина втратила захисників Володимира Брицького, Олега Ковинєва і Віталія Ковальова 08:00 Власникам покинутих автомобілів у Тернополі дали місяць, аби ті прибрали транспорт із вулиць 22:00 Іграшки — від чотирьох грн, штучні ялинки — до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику продають у Тернополі Від читача 09:23 Форум «Громада як простір захисту прав людини: від ідеї до реальних практик» відбувся у Тернополі в Міжнародний день захисту прав 21:00 Пластуни принесли Вифлеємський Вогонь на Пантеон Героїв Тернополя 20:02 10 тисяч доларів за «виїзд за кордон»: на Тернопільщині судили ексначальника сектору патрульної поліції 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 грудня 19:00 Оформлення та виплата більшості соціальних допомог переходить до Пенсійного фонду 18:00 У ставку на Кременеччині знайшли потопельника 17:09 Студенти, юристи та родини експолітиків: кому йдуть гроші за рекламу в найбільших телеграм-каналах Тернополя 16:40 Померла медичний директор лікарні на Тернопільщині Наталія Скочиляс 16:03 У Тернополі знесли будинок на Стуса, пошкоджений ракетним ударом play_circle_filled photo_camera 15:45 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 грудня) 15:35 Священники Свято Троїцького духовного центру здали кров для потребуючих 15:00 На Тернопільщині 85-річний чоловік отримав свій перший український паспорт 14:20 Виділили грошову допомогу родинам загиблих внаслідок ракетної атаки 19 листопада 13:40 У Кременці зіткнулися дві вантажівки: одного із кермувальників затримала поліція 13:00 Бригада швидкої врятувала чоловіка з раптовою зупинкою серця 12:30 У Чортківському районі жінка потрапила до лікарні з опіками — версії потерпілої і її доньки різні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up