Зниклий на Сході Андрій Повстюк – живий. Але невідомо, де він

Зниклий на Сході Андрій Повстюк – живий. Але невідомо, де він
Інформацію про загибель у бою під Ямполем вояка Андрія Повстюка спростували його рідним, каже тернополянин. Військові обшукали всю територію бою і тіло Андрія не знайшли. Рідні вважають, що він у полоні.

Звістку про те, що 30-річний Андрій загинув 19 червня у бою під Ямполем, його рідні отримали 21 червня.

- Ми спочатку отримали неправдиву інформацію що Андрій був за кермом БТРа, який згорів, - розповідає брат Андрія Іван Повстюк із Тернополя.Однак хлопці, які служили разом із ним розповіли, що він тоді був за кермом КамАЗу. І його, скоріше за все, захопили сепаратисти.

Адже під час обстрілу під Ямполем, як розповіли рідним військові, на місці бою було два БТРи та два КамАЗи.

- Один із вояків під час обстрілу був за кермом танка. Він надавив на газ і несподівано в'їхав у КамАЗ та посунув його з дороги, - додає пан Іван. - Там кожен боровся за своє життяПісля обстрілу сепаратисти обшукували КамАЗи і, скоріше за все, Андрій попав у полон.

Рідні звертались на різні телеканали, щоб прискорити пошуки Андрія. Проте сюжет так і не вийшов.

- Ми зв'язувались з тими журналістами, вони сказали, що скоріш за все десьз горидали наказ не пускати сюжет в ефір, - говорить Іван Повстюк. - Зараз шукаємо Андрія. Нам сказали, що, можливо, він сам вийде на зв'язок, коли матиме можливість. Або ж сепаратисти повідомлять, що він - у їхньому полоні.

Рідні, вірять що найближчим часом Андрія знайдуть і він повернеться до сім'ї.

Довідка

Якщо вам щось відомо про цього військового - звертайтеся за номером брата 096-693-06-57Іван Повстюк.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Підірвався на міні і продовжив воювати: воїн з Тернопільщини став повним кавалером ордена «За мужність» 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Андрій Сосна, Віктор Зиско і Леонід Гринюк 08:22 На Микулинецькій Mercedes збив жінку (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:00 Без води буде вулиця на «Східному» Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 21:03 Новини Тернопільщини за 10-16 листопада: що важливого відбувалося в області (ВІДЕО) play_circle_filled 20:30 У Тернополі невдовзі запрацює Казкова резиденція Святого Миколая play_circle_filled 19:10 Найдешевша – 4 000 грн: скільки коштує оренда однокімнатних квартир у Тернополі та які умови 18:50 Тернопільська «Нива» вдома поступилася «Чорноморцю»: гол Михальчука скасували 18:00 На Тернопільщину йде похолодання: коли чекати морозу 17:00 У Збаразькій громаді сім диких тварин загинули від африканської чуми свиней 16:01 Жителька Тернопільщини повернула 1200 доларів за неякісний онлайн-курс 15:04 Ветеран зі Збаража перетворив власний досвід служби на підтримку інших 14:00 Жінка з Тернопільщини повірила «псевдо працівнику банку» та втратила 84 тисячі гривень 13:00 Центр ментального здоров'я ТНМУ розширює надання безкоштовної психологічної та психіатричної допомоги 12:01 Кожна покупка — шанс врятувати життя: у Великих Гаях збирають кошти на ремонт реанімобіля 11:00 Тернопільська «Нива» розпочинає друге коло чемпіонату матчем проти одеського «Чорноморця» 10:00 Готуємо пишні сирники в духовці, які не розпливаються
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up