"Жодних підстав для перенесення виборів немає" - голова ТВК

"Жодних підстав для перенесення виборів немає" - голова ТВК
Сесії не відбулось, оскільки не було кворуму. Відтак у сесійній залі натомість провели зібрання депутатів
Сьогодні о 15 годині мала розпочатись позачергова сесія Тернопільської обласної ради. Причиною скликання депутатів стало обговорення питання друку “зайвих бюлетенів” у Тернополі.

Однак більшість депутатів подію проігнорували. З'явились лише 39 народних обранця,тож кворуму немає, Тому по суті сесія не відбувалась, а триває так зване зібрання.

На сесію облради прийшли кандидати на посаду міського голови Тарас Пастух та  Володимир Бліхар. Також присутні голова обласної виборчої комісії Галина Зарубна і директор сумнозвісної друкарні Терно-граф Іван Максимів.

Присутні звітують про ситуацію щодо нічного інциденту, а народні обранці ставлять їм запитання.

Зокрема пані Галина Зарубна повідомила, що ОВК звернулась саме до друкарні Терно-граф за друком бюлетенів із простої причини. За її словами, справа у тому, що в принципі це могли зробити лише дві фірми  - київська і вищезгадана друкарня. Однак через те, що не було коштів на оплату друку, в борг надрукувати погодилась лише тернопільська друкарня.

За словами пані Галини, бюлетені на голосування до обласної ради уклали та упакували відповідно до укладеної з друкарнею угоди. Жінка стверджує, що поліграфічні відходи та браковані бюлетені були знищені працівниками друкарні в присутності членів ОВК.

-В момент, коли знищувались залишки наших бюлетенів, на той час членами комісії  було здійснено огляд приміщення, і не виявлено жодного бюлетеня, - каже вона. - Що відбувалось  після того, як ми покинули приміщення, нам невідомо.

Потім  ситуацію пояснив директор друкарні.

Зрештою слово взяв голова Тернопільської міської виборчої комісії Віктор Дрозда.

- Я, як голова Тернопільської міської виборчої комісії, вважаю, що вчорашній випадок жодним чином не може вплинути на процес виборів і голосування 25 жовтня, - каже Віктор Дрозда. - Абсолютно ніяким чином, зважаючи на ту кількість і той брак. Повірте мені, що, якщо би хтось, спеціально замовляв їх, ніхто би це брак не лишав там. Там було б чисто. Тому ще раз повторюю, що ніяких підстав для фактичного передруку нема. 

Крім того, додає пан Дрозда,  передрукувати бюлетені у необхідній кількості  за такий короткий час– фізично наразі неможливо. Бо іншого  такого підприємства, яке б передрукувало, нема. Якщо ж довіряти цю роботу знову «Терно-графу», то це викличе обурення у певних політичних сил. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Малько Анастасия
    Ахаха!!! Ніхто ж не знає скільки їх вчора вивезли з друкарні...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Митець з Тернопільщини Олег Шкляренко отримав стипендію Президента 21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled 19:05 Легківка у Кровінці на швидкості влетіла в рейсовий автобус: водій у суді отримав рік умовно 19:00 50 і 60 гривень на дитину: як працюватиме нова програма безоплатного харчування для школярів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 У Теребовлянській ратуші — виставка картин художниць-викладачок школи мистецтв: долучайтесь до аукціону play_circle_filled photo_camera 17:15 Суд готується допитати обвинувачених у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 16:45 Гордість Тернопілля – 2026: нагороди отримали найталановитіші учні та їх вчителі 16:10 На Тернопільщині оновлюють дорожню розмітку 15:34 На третю добу після зникнення у лісі знайшли чоловіка зі Скали-Подільської 15:07 Дерева держустановам за «схемою»: на Тернопільщині викрили шахрайство на 1,2 млн грн photo_camera 14:40 «Ми не знали, що це будуть останні обійми». 16-річна Софійка загинула в ДТП, яку скоїв п'яний водій 14:12 У Тернополі під час комендантської години затримали нетверезого водія електросамоката 13:39 У Сереті в межах Чорткова виявили небезпечні забруднення: купатись не рекомендують 13:00 Масштабні пожежі сміттєзвалищ ліквідували рятувальники на Тернопільщині photo_camera 12:25 Знищили понад 30 тисяч хризантем на Тернопільщині: квіти були заражені карантинним організмом 11:52 У Чорткові проведуть традиційну ходу для випускників 11:15 Випускник Тернопільського медліцею отримав максимальні 600 балів на НМТ 10:42 Облив сусіда бензином: конфлікт через паркан у Великогаївській громаді ледь не завершився підпалом 10:10 Olympic Day 2026 відбудеться в Тернополі 21 червня: як зареєструватись
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up