Смачного

5 квітня відзначають Міжнародний день супу. Суп зігріває шлунки населення Землі вже протягом майже 9000 років!

Смачно 24 підготував для вас корисну підбірку вітамінних рецептів, які допоможуть організму збагатитись корисними мікроелементами.

Роман Бартіш працює сушистом понад вісім років. Чоловік розпочинав із звичайного кухаря в одному з місцевих закладів, а рік тому відкрив власний суші бар. Проте кухню не покидає. Рецептом рола "Філадельфія" шеф поділився з читачами "20 хвилин"

Пропонуємо вам приготувати простий, але смачний десерт, який оцінять усі члени сім'ї. Домашні кокосові цукерки "Рафаелло" не поступаються магазинним. 

Весна - це час коли з'явяються перші вітаміни та свіжі овочі. А чому б вам не спробувати приготувати легкі, але такі смачні весняні салати.  

Прості та апетитні рецепти домашньої піци, яку ви зможете зробити вже сьогодні. 

Оскільки поїхати на фірмовий смаколик до Львова на час карантину немає можливості, можна приготувати його вдома. Пропонуємо потішити домашніх яблучним штруделем із родзинками, горішками, корицею та лимонною цедрою. Пропонуємо традиційний рецепт і покрокову інструкцію.  

 Фарш – чудовий і один з найбільш універсальних інгредієнтів, який використовується у приготуванні їжі. З нього можна приготувати дуже багато страв. Трішки фантазії та часу і на обідньому столі смачна та ситна вечеря для всієї сім'ї. Ми зібрали для вас чудову добірку швидких та смачних рецептів страв з фаршу, які ви зможете злегкістю приготувати.

Смачна та ароматна випічка подобається не лише дітям. Дорослі теж не зможуть стриматись, коли побачать щойно випечене печиво родом з дитинства. 

На думку 46% жінок і 41% чоловіків, готувати сніданок 8 березня мають чоловіки. Чверть чоловіків і жінок вважають, що готувати святковий сніданок мають чоловік і жінка разом. Це результати дослідження Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в 2012 році. А як ви вважаєте, хто повинен готувати сніданок у свято?

keyboard_arrow_up