Ірина Драбик потягнула іншу учасницю "Мастер-шеф" за волосся за брехню

Ірина Драбик потягнула іншу учасницю "Мастер-шеф" за волосся за брехню
На шоу “Мастер-шеф” тернополянці Ірині Драбик довелося переборювати себе і звикати до багатьох несподіванок та вимог програми

Про цікаві подробиці зйомок телешоу наша землячка розповіла "RIA плюс".

— Спочатку було важко звикнути до ненормованого робочого дня, бо зйомки могли початися з раннього ранку і тривати до пізнього вечора, години 10-11-ї, — каже Ірина. —  Після того з нами ще записували інтерв’ю, де ми ділилися враженнями. Інколи спали лише по 3-4 години. Були навіть нічні зйомки. Важко було адаптуватися в тому плані, що ми всі — з різними характерами, хтось дуже емоційний, а хтось спокійний. Я здружилася з Кариною з Харкова і Юлею з Артемівська. Часто жартувала, мовляв, бандерівка і сепаратюга разом. Та незважаючи на те, що йде війна, між нами ніколи не було суперечок — ні за політику, ні за кухню.
За словами Ірини, стосунки між учасниками під час зйомки і після неї відрізнялися. 
— Я старалася зі всіма підтримувати хороші стосунки, - розповідає Ірина. - Але був випадок, коли я потягнула за волосся іншу учасницю, Юлю Шолудько, за те, що вона намагалася нашкодити команді і брехала, що то не вона. Людину, яка таке робила, ми називали кротом. А умова конкурсу була така: якщо кроту вдалося нашкодити команді, зіпсувавши страву, то вся команда одягає чорні фартухи, а кріт — білий. Якщо учасники команди вчасно виявлять крота — навпаки. Після цього я з нею не спілкувалася. Але коли я потрапила з нею в одну команду, я зрозуміла, що як від мене, так і від неї залежить, чи одягнемо ми чорні фартухи, чи піднімемося на балкон. Мені було дуже важко тримати цю межу, коли поза зйомками ти з людиною не спілкуєшся, а перед камерою мусиш залагоджувати різні конфлікти, забувати про свої образи і працювати на команду.
На шоу, пригадує співрозмовниця, було багато кумедних ситуацій.
— Західну Україну на шоу представляла тільки я, — розповідає вона. —  Решта учасників — зі Східної або Центральної частини. Вони не розуміли мій західняцький діалект, і в конкурсах це дуже кумедно виглядало. Так, коли я потрапила з Юлею з Артемівська в одну команду, ми варили зелений борщ за рецептом Ніколая Тищенка. Рецепт був записаний на платівку. Юля підійшла до мене і питає: “Що ти робиш? Давай допоможу”. А я відповідаю: “Ріжу квасок”. Вона подумала, що то квас і пішла послухати платівку. Не почула там слова “квас” і знову підходить до мене та й перепитує те саме. А я знову відповідаю, що квасок ріжу. Тоді вона питає: “А что такое квасок?”. “Та щавель по-вашому”, відповідаю я. І тут ми починаємо разом сміятися. Після цього Юля попросила: “Ира, говори по-русски”. Наступного разу кажу їй: “Візьми баняк”. Вона питає: “Что это?». Я вже сміюся: «Сотейник». Цей епізод ввійшов у програму.
Був ще один випадок, коли учасники пекли кулебяку (рибний пиріг - прим. ред.). 
— У тісті треба було зробити дірки, щоб воно гарно піднялося і було пухким, — пригадує Ірина. — Я кажу Карині: “Зроби дюрочки”. А вона: “Что?”. “Ну, дырочки по-вашому”. Загалом я дуже пишаюся тим, що гідно представила Галичину на шоу. На один з ефірів навіть одягнула футболку з написом “Тернопіль”. Це було у кінці серпня, напередодні Дня міста.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Анонім
    Симпатична.
  • cnfhbr
    Ірина - ти молодчина!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Концерти, зірки «МастерШеф» та ярмарок: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 21:00 В Україні запустили застосунок «БЕЗ МЕЖ» — єдину платформу сервісів і знижок для ветеранів та їхніх родин 20:00 До 33 280 грн на навчання: хто на Тернопільщині може отримати ваучер та які професії можна опанувати 19:05 Ламали ребра, катували і вимагали гроші: чому справа Борщівського ТЦК зависла в суді Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 З 1 серпня в Укренерго оновили тариф на передачу електроенергії для підприємств 17:42 Чоловіки за кордоном не зможуть звертатись у консульства без військово-облікових документів 17:07 15 років за вбивство випускниці: апеляційний суд залишив вирок Василю Гнатюку без змін 17:05 «Контінентал» розпочав посівну кампанію озимих під урожай 2027 року (новини компаній) 16:30 Аварія у Кременці: рятувальники деблокували потерпілого з понівеченого авто 15:59 До Тернополя прибули всі 17 нових тролейбусів photo_camera 15:42 У священника-блогера Олексія Філюка — День Народження: вітають усім фейсбуком, пишіть побажання і ви play_circle_filled photo_camera 15:13 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: 6 серпня будуть грози 14:40 У Тернополі оновлять світлофори 14:13 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 5 серпня) 13:45 У Чистилові мотоцикліст врізався в Mersedes 13:15 До +37°: як тернополяни рятуються від спеки під парасолями play_circle_filled photo_camera 12:35 П'яний водій буса кинув у автомобіль тернопільських патрульних п'ять тисяч гривень 12:05 Учитель хімії з Тернополя Дмитро Гайдук увійшов до ТОП-50 найкращих педагогів України 11:26 У дворі на Київській жінка потрапила під колеса авто, яке рухалось заднім ходом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up