Голова Монастириської ОТГ захворів на коронавірус. Яка ситуація в районі

Голова Монастириської ОТГ захворів на коронавірус. Яка ситуація в районі

31 березня позитивний результат на COVID -19 підтвердили в голови Монастириської ОТГ Андрія Старуха. В його заступника - Андрія Гладиша, з яким разом здавали аналізи, результат негативний, він здоровий. Про це повідомив очільник на своїй сторінці у Фейсбук

"Складно бути на передовій і залишитися повністю неушкодженим. Останній місяць почувався добре, жодного разу не було ні підвищеної температури, ні інших симптомів. Дружина та син почуваються нормально.
Лікарі стверджують, що більшість з нас перенесе це захворювання не відчуваючи його.
Не панікувати, дотримуйтеся карантину, залишайтеся вдома. Ми мусимо ходити на роботу щоб ви могли залишитися вдома. Тепер маю двотижневу самоізоляцію.
Обов'язки не відміняє навіть хвороба. Боротьба з епідемією триває, ці дні вимушено дистанційно", написав Андрій Старух.

Читайте також: Додаткові обмеження: у Тернополі посилили карантинні заходи

За інформацією Монастириського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом. Станом на 17.00 31 березня, в районі підтверджено коронавірус у 68 осіб. 

м.Монастириська - 38,
с.Швейків - 8,
с.Ковалівка - 7 (1 летальний),
с.Горішня Слобідка - 3,
с.Долішня Слобідка - 2,
с.Бертники - 2,
с.Григорів – 2,
с.Чехів, с.Гончарівка, с.Коржова – по 1,
с.Криниця, с.Велеснів , с.Доброводи – по 1.

В їх числі медперсоналу - 29 (8 лікарів, 13 медсестер, 8 мол.медсестер),
5 дітей, 2 держслужбовці, 2 поліцейські,
1 священик, 1 завдитсадком, 1 вчитель, 1 рятівник НС.

В районному шпиталі госпіталізовані 14 (4 – важкий стан, 10 - середній).
В Тернопільській лікарні перебувають 8 (3 – середній стан, 5 – легка форма).
Всі п»ятеро діток переносять інфікованість в легкій формі, в них добрий настрій і майже немає симптомів.
Всі решта інфіковані на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Більшість з них навіть не мають підвищеної температури. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Svitlana Hrytsyna
    Чому перевіряв? Якщо не було підвищеної температури та інших симптомів?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 Зустрінемося біля «Молока»: яка історія кульового магазину Тернополя. Дивіться відео! photo_camera 20:00 У Тернополі стартували змагання з волейболу сидячи серед ветеранів photo_camera 19:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: як Ірина Киба з Копичинців створює підсвічники та декор photo_camera 18:00 Сім дерев, які треба встигнути обрізати до кінця березня: врожай здивує Від читача 16:31 Тернопільська міська рада ухвалила нову редакцію Статуту громади 17:00 Після пожежі — знову за кермо: 87-річний чоловік з Тернопільщини відновив документи на авто 16:00 Від кав’ярні до автосервісу: скільки коштує бізнес під ключ у Тернополі та які є варіанти photo_camera 15:00 Продаж одягу коштував 64 тисячі гривень: покупець ошукав жінку з Кременеччини 14:03 Вбивство на Руській: підозрювану залишили під вартою. Що нового у справі? 13:00 У Зарваниці відбудеться Архиєпархіальна Хресна дорога 12:30 Тернопіль зберігає всі пільги на проїзд – попри подорожчання пального (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:00 Понад 9 мільйонів на утримання і ремонт мостів — нова закупівля у Тернополі 11:00 Смаколики для тварин і навіть книги: Укрзалізниця додала нові товари, які можна замовити з квитком 10:00 У Бережанах ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 09:00 Війна забрала життя 28-річного Героя з Копичинецької громади Данила Олексюка 22:20 Задимлення в «Подолянах»: поліцейські назвали причини 22:00 Наче хтось розлив акварель у лісі: на Тернопільщині помітили рідкісні квіти шафрану Гейфеля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up