У лікувальних закладах Тернополя зросла кількість хворих на COVID-19

У лікувальних закладах Тернополя зросла кількість хворих на COVID-19

Завантаженість ліжок у лікарнях складає понад 50%.

Впродовж останніх 14-ти днів нові випадки захворювання на COVID-19 реєструються щодня, а пік за чисельністю заражень у місті було зафіксовано 6 червня - 15 нових випадків, повідомляє пресслужба міської ради.

За тиждень у Тернополі лабораторно підтверджено 64 нових випадки. Про це під час засідання міського оперативного штабу 17 червня повідомив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак.

— Від початку карантину всього зареєстровано 246 осіб з діагнозом «COVID-19»;

— Станом на ранок 17 червня у Тернополі налічується 150 хворих, одужало 95 осіб;

— На амбулаторному лікуванні знаходиться 125 осіб, з них 12 дітей;

— У КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги» перебуває загалом 30 хворих: 25 тернополян і 5 жителів районів. Ще 1 людина перебуває у лікарні з підозрою на COVID-19;

— У КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» перебуває станом на ранок 17 червня перебуває 1 пацієнт з підтвердженим COVID-19. Ще 8 пацієнтів у лікарні - з підозрою на коронавірус;

— У КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня №3» перебуває 1 пацієнтка;

— За даними сімейних лікарів на самоізоляції перебуває 313 осіб;

— Завантаженість ліжок у лікувальних закладах складає понад 50%.

Госпітальні бази, що надають допомогу у лікуванні осіб з діагнозом «COVID-19», повністю забезпечені масками, респіраторами, костюмами біозахисту.

Читайте також У Тернополі п'ять хворих на коронавірус перебувають на кисневій підтримці через маску

Днями Тернопільська міська рада передасть обласному лабораторному центру сучасну систему ПЛР в реальному часі CFX96 для проведення тестування жителів громади на COVI-19, яку придбали за кошти місцевого бюджету.

Згідно із договором, який погодили на засіданні виконавчого комітету 17 червня, впродовж шести місяців (термін може бути продовжений) фахівці лабораторного центру проводитимуть на базі міського лікувально-діагностичного центру (вул. Федьковича, 13) тестування методом ПЛР тернополянам та жителям тих населених пунктів, що увійшло до Тернопільської міської територіальної громади.

Читайте також Планові госпіталізації обмежать, штрафувати будуть жорсткіше: у Тернополі посилюють карантин
Це ще не кінець: карантин в Україні продовжили до 31 липня

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Анонім
    Звичайно ,що побільшало бо ще купа заражається стоячи в черзі на ПЛР тестування . Вчора  Панічеву і Надалу треба було б зайти в 10 годині в другу поліклініку і вони б просто офігіли .Багато людей в той кабінет стояло щоб взяти який сраний мазок ,а ще додати людей ,що в реєстратуру записуються . Вистачає одного хворого щоб заразити на протязі 15 хвилин всіх ,а люди там стояли 1,5 години може і більше .
    Богдан Павликевич reply Анонім
    Дивно, що  самі люди не організуються. Невже так важко скласти список черги, кожний знає 2-3 чоловік спереду і 1-2 позаду себе, що аж  "Панічеву і Надалу треба було б зайти в 10 годині в другу поліклініку"? Не діти ж, правда? Чи щось я не зрозумів, Анонім?
    Анонім reply Богдан Павликевич
    Ну були б ви в другій поліклініці 16 червня в 10 годині, то побачили б то бл....во ,що там творилося . Є списки і ті кому назначили 10.00 то ті і прийшли .Питання в тому ,що керівництво тої поліклініки взагалі не продумало ,що треба було створити окреме приміщення з окремим входом і виходом ,а то розмістилися на першому поверсі де реєстратура і повно людей біля реєстратури і черга на ПЛР тест майже до вхідних дверей поліклініки. На той тест взагалі черги не повинно існувати кожному мали розписати по хвилинах на коли прийти . Щодо Надала і Панічева то вони б зрозуміли ,що в таких чергах ймовірність підхопити ковід є більшою ніж підхопити його в магазині чи на вулиці . Ще статистика може рости через ось такі черги .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera 12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін 10:00 16,2 млн гривень спрямували на ремонти шести шкіл Тернополя : список 09:30 Помер діяч освіти та культури Тернопільщини, журналіст Степан Мацек 09:00 Тернопільщина втратила Героя Василя Грижука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up