У Тернопільській обласній дитячій лікарні консультуватимуть відомі київські кардіохірурги

У Тернопільській обласній дитячій лікарні консультуватимуть відомі київські кардіохірурги

Маленьким пацієнтам тепер можна буде не їхати в столицю, щоб потрапити на консультацію до кардіохірургів. Від тепер до них на огляд можна буде потрапити в Тернополі.

Як потрапити на консультацію розповіли у КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР.

24 травня, у конференц-залі КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР відбулася зустріч керівництва та лікарів нашого медичного закладу із відомим ендоваскулярним кардіохірургом, генеральним директором ДУ «Інститут серця МОЗ України», професором, заслуженим лікарем України, член-кореспондентом НАМН України Борисом Тодуровим.

На зображенні може бути: 14 людей та текст

Відео дня

На зображенні може бути: 3 людини

Під час зустрічі підписали договір про співпрацю між КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР та ДУ “Інститут серця МОЗ України”. Тепер маленькі пацієнти зможуть отримати консультацію відомих кардіохірургів у нашому медичному закладі.

Щоб записати дитину на консультацію до лікарів, проходження реабілітації або отримати іншу потрібну інформацію просимо телефонувати у колл-центр за номером :

067 300 71 03

Координатори з вами на зв’язку понеділок - п’ятниця з 8.00 до 16.00.

Трансплантація серця в Україні 

До слова, В Інституті серця МОЗ України 6-річний дівчинці пересадили серце, на яке вона чекала 1,5 року. Унікальність цієї трансплантації саме в тому, що вперше донором стала дитина. Про це розповідає УНІАН. 

Соломійка народилася абсолютно здоровою дитиною. Чотири роки тому в результаті перенесеної звичайної вірусної хвороби отримала ускладнення на серце і страшний діагноз, наче вирок – кардіоміопатія.

Журналістка Віолетта Кіртока у Facebook розповіла цікаві деталі, зокрема про маму загиблого хлопчика, який став донором для дівчинки:

— Мама загиблого 4-річного хлопчика дала згоду на пересадку серця хворій дівчинці. І після трансплантації їй дозволили послухати, як воно бʼється в інших грудях. Оце і є для мене — смертю смерть подолав. Якою треба бути сміливою і сильною, аби дати дозвіл на пересадку серця, втрачаючи сина. І дати шанс жити іншій дитині, яка також гине. І врятувати її, —  написала Кіртока.

Нагадаємо, раніше ми розповідали: Надскладну операцію краніопластику черепа провели тернопільські хірурги в Чорткові. Пацієнт — важкопоранений воїн ЗСУ. Зараз його стан стабільний

Читайте також:

У Чорткові лікарі виконали складну операцію на серці

«Після трансплантації в мене ніби з'явилися крила»: тернополянину пересадили кістковий мозок

Довідка  
Борис Тодуров – відомий в Україні та за її межами як висококваліфікований спеціаліст та вчений у галузі кардіохірургії та трансплантації серця. 2001 року Тодуров Б.М. вперше здійснив пересадку серця людині, що дозволило Україні увійти до реєстру країн, де виконуються подібні операції. У 2015 році вперше в Україні виконав ультразвукову декальцинацію аортального клапана. У 2016 році вперше в Україні виконав операції з імплантації механічного серця (2 операції).  За останні 10 років він створив самостійну школу кардіохірургії, у якій рівень та результати операцій відповідають найкращим світовим стандартам.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Оксана Головата

    Незнаю К

keyboard_arrow_up