Партнер рубрики Події

Тернопільські хірурги провели надскладну операцію пораненому воїну ЗСУ

Тернопільські хірурги провели надскладну операцію пораненому воїну ЗСУ

Надскладну операцію краніопластику черепа провели тернопільські хірурги в Чорткові. Пацієнт — важкопоранений воїн ЗСУ. Зараз його стан стабільний

Про успішну операцію повідомили в Чортківській міській раді. 

На базі Чортківська центральна міська лікарня нейрохірурги Тернопільська обласна клінічна лікарня Ігор Загрійчук та Степан Стефанчук виконали важке оперативне втручання: краніопластику черепа. Пацієнт — воїн 41 окремої механізованої бригади Олегу О.

На зображенні може бути: 4 людини, лікарня та текст

Відео дня

На зображенні може бути: 2 людини, лікарня та текст

37-річний чоловік родом із міста Березівка Одеської області. 28 грудня 2023 р. під час бойового завдання Олег отримав важке осколкове поранення у голову.

Першу допомогу воїну надавали у лікарні в Дніпрі, згодом перевезли до Тернополя, а потім – до Чорткова. Саме тут Олег проходив реабілітацію протягом тривалого часу та очікував на оперативне втручання. Зазначимо, що за час перебування у нашому медичному закладі стан воїна покращився.

На зображенні може бути: 1 особа, лікарня та текст

На зображенні може бути: рентген, кістка та текст

Адміністрація Чортківської центральної міської лікарні контактувала із ТОВ 3D Metal Tech — київською 3D лабораторією, яка друкує вироби із титану, надавши пакет документів воїна Олега, що підтверджує наявність отриманої на війні травми. Знайшлись закордонні партнери фірми «3D Metal Tech», які погодились оплатити титанову пластину для нашого воїна, тож таким чином вона потрапила до Чорткова.

Оперативне втручання пройшло успішно, далі Олега очікує черговий етап реабілітації.

Нагадаємо, раніше ми розповідали: З Днем матері привітали 30 мамусь у перинатальному центрі «Мати і дитина». Кожна із мамочок отримала у подарунок квіти і речі для малючків від колективу перинатального центру.

Читайте також:

У Чорткові лікарі виконали складну операцію на серці

«Після трансплантації в мене ніби з'явилися крила»: тернополянину пересадили кістковий мозок

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up