У Тернопільській обласній дитячій лікарні вперше зробили лапароскопічну операцію новонародженому немовляті. Про це повідомляє начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.
Сучасну лапароскопічну стійку, якої до цього часу не було у вказаному лікувальному закладі, придбали за кошти обласного бюджету. До цього часу новонароджених дітей при потребі оперативного лікування доводилося направляти у лікувальні заклади сусідніх областей чи столиці.
«Зараз наші медики освоїли сучасні технології й готові застосовувати їх на практиці. На сучасному обладнанні працюватимуть не лише хірурги, а й офтальмологи, отоларингологи, травматологи. Завдяки цьому обладнанню будуть врятовані сотні дітей», — зазначає Володимир Богайчук.
Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
№ 5 від 1 лютого 2023
Читати номер