Як почуваються діти з Тернопільщини, які захворіли коронавірусом

Як почуваються діти з Тернопільщини, які захворіли коронавірусом

В Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 12:00 29 березня – 6 пацієнтів з підтвердженим COVID-19, з них 4 – дітей
 

У Тернопільському штабі для боротьби з коронавірусом розповіли, як почуваються діти, які перебувають в Тернопільській міській лікарні.

Стан хворої на COVID-19 1,5 річної дитини з Кременецького району – середньо-важкий з позитивною динамікою. Дитина перебуває в реанімаційному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні.

Ще двоє дітей 13 і 14 років, хворих на COVID-19, з Монастириського району перебувають в інфекційному відділенні. Їх стан середньо-важкий, стан мами – відносно-задовільний.

Також в інфекційному відділенні знаходиться одинадцятирічна дитина та її мама з Монастириського району. Стан хворих – відносно-задовільний.

Ще 2 дітей і 1 мама станом на 12:00 29 березня знаходяться в інфекційному відділенні з підозрою на COVID-19.

А станом на 12.00 29 березня в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги знаходяться 5 хворих на COVID-19 і 1 пацієнт - з підозрою:
1 – житель міста Заліщики
3 – жителі Монастириського району
1 – житель Тернопільського району із села Острів
Ще один пацієнт станом на 12:00 29 березня знаходиться в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги з підозрою на COVID-19

Читайте також: Коронавірус та карантин станом на 29 березня: останнє та важливе (оновлюється)
 

Нагадамо, в Україні 418 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 9 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 109 нових випадків ( станом на 10:00 29 березня).

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 418 випадків COVID-19. Протягом доби отримано 109 позитивних результатів ПЛР-дослідження на нову коронавірусну інфекцію.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Збитків та штрафів на майже мільйон гривень нарахували за незаконний вилов риби на Тернопільщині 21:00 Тернопільська Нива оновила тренерський склад 20:00 «Спочатку боялася сісти в кабіну, щось натиснути»: історія Юлії Саламахи, яка опанувала трактор та агродрони 19:03 Вчитель 23-ої школи виграв суд про незаконну мобілізацію ТЦК. Але й далі має служити Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:00 На фасаді Тернопільської школи №24 відкрили меморіальну дошку Герою Івану Хоміву 17:20 Майже 300 тисяч гривень зникли з рахунку жителя Чортківщини після дзвінка 16:50 Тетяна Братковська стала новою директоркою Чортківського Центру первинної медико-санітарної допомоги 16:05 Запобіжний захід суд має обрати екскерівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку: що відомо 15:40 На стіні будівлі поліції в Тернополі створюють 15-метровий мурал photo_camera 15:10 У полоні — по дев’ять-десять років. Рідні просять включити бранців до списків на обмін 14:30 У міській раді на Кіровоградщині сталась стрілянина: є постраждалий 13:45 Смертельна пожежа на Кривоноса: синові загиблої загрожує довічне ув'язнення 13:15 Через ремонт на Веселій тимчасово перекрили рух транспорту 12:28 У Тернополі на День вишиванки, День міста і День Незалежності запровадять безкоштовний проїзд 11:43 Вирок у справі вбивства подружжя на Дівочій: тернополянин отримав довічне ув'язнення 11:20 Восьмирічний хлопчик потрапив під колеса авто в Бережанах 10:28 Нічна аварія на Злуки: водія Opel забрала швидка 10:05 Тернополян та гостей міста просять утриматись від відвідування парків: знищуватимуть кліщів 09:35 Удар по дитсадку, залізниці та «шахеди» на Хмельниччині: вночі росіяни атакували Україну
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up